Fudbalere Crvene zvezde će promašaji sa meča Lige šampiona protiv Jang Bojsa dugo pratiti u snovima.

28 Komentari

Sortiraj po:

Beca

pre 7 meseci

a što nisu dali? igrali su pun gas do 85. a dali su dva gola na sreću, tj jedan gol i jedan autogol. da ste gledali Sosijedad protiv Bojsa rekli bi kako su se švakcarci provukli i kako nemaju pojma, ali zato što je Zvezda nesrećno promašivala Bojsi su prejak tim. smešno
(anubis, 28. novembar 2023 23:03)

Nesrećno? Je l' ti treba sreća da daš gol sa deset metara a ispred tebe samo golman? Ili ispred gola šutiraš glavom direktno dole, u zemlju? Da ne nabrajam, videli smo. Je l' Mesi srećković? Ne, čovek zna, ovi ne znaju.

Александар В.

Који бре снови,ови незнају ни да су живи а ти очекујеш да сањају.Да сам ја тренер Звезде,пола ове екипе би избацио на разне начине и одиграо боље са омладинцима.То је стара школа и то функционише,ја сам то пробао,избацио сам најбоље појачање доведено пред сезону,јер је остале играче омаловажавао на припремама.Резултат,првенство освојено са два нерешена сусрета и 36 победа,примљених 5 а датих 105 голова.

Perkan

Borjan je po meni bio bolji golman od ovog Glazera. Kad god sam ga gledao on direktno skrivi bar 1 gol. Podseća me na onog Karijusa što je upropastio Liverpul u finalu LŠ pre koju godinu. Super brani a onda kurcšlus. Napad je katastrofa od neznanja a i trener, i većina ovih stranaca. Važno je da su se menadžeri omastili.

Istina

Meni je trebalo jedno poluvreme,ono protiv Čukaričkog,na njegovom debiju,da vidim da ovaj Šerif nema pojma,da se sapliće od lopte i da je sramota za Zvezdu što su ga doveli.Zanimljivo da to nisu videli oni koji bi trebali to da vide,još pre nego što su ga doveli a pogotovo sada.Sa njim se mora raskinuti ugovor već danas a taj,koji je insistirao na njegovom dovođenju,da ga plati iz svog džepa.Pored svega viđenog,on je počinjao skoro svaku utakmicu od tada,iako se iz aviona videlo da je sa loptom u žestokoj svađi i da ne zna šta s njom da radi kad mu ponekad dođe u noge.

Слађана Точиловац Шаљић

Скупи играчи који не знају да постигну погодак на мечу. Није грешка тренера. Нешто друго је у питању. Сјајни напади, безброј шанси. Мало више среће. Ипак остајем при ставу да неко од њих намерно није постигао гол. Нарочито у првих пет минута утакмице. Што се Бахара тиче, он је профи тренер. Али можда није желео да се врати у Србију. Могуће је да је желео да остане са породицом у Израелу. Тешка су ово време а за његов народ. Јасно је да он није човек који одустаје нити му је у ДНК да игра нерешено. На шта год да је под тим мислио. А мислим да је нешто приватно у питању. Не знам ко му је ривал у том смислу. Са ким се такмичи Жао ми је због Звезде јер су показали фантастичну игру. Деведесет минута. Ствари у фудбалу треба да буду једноставне. Али су постале компликоване. Због рата Израела и Хамаса. И због других утицаја. Надам се да ће се све вратити у нормалан колосек. И у ритам победа.

Galfano

Umetnički tim bez karaktera i duše. U trenutnom stanju je teško se naterati na neku identifikaciju sa ovim, inače voljenim, klubom.

Stefan

Ja citam i ne vjerujem sto pisete za Huanga?

Najbolji je bio nocas na terenu . Ovo je trebalo od pocetka ova taktika da se igra od kad su dosla pojacanja.

anubis

biće priče 'eto nismo imali srće' a ovi bi nam dali još tri kad bi dali gas.
(cirkus, 28. novembar 2023 22:41

Vlad

Video sam bolje napadace u beton ligi od Serifa. Mozda mogu da pocnem i ja fudbalom da se bavim pa me zvezda kupi 50-50 plata... i lagano

Mali Hijavata

Sve utakmice u Evropi, gde Zvezda ne dobije petardu a Partizan desetku, uspešan su nastup srpskih klubova u Evropi.
Ova sezona je uspešna, Zvezda ima dva boda iz pet utakmica, a Partizan je uspeo da pobedi Sabah i dobije samo jednu petardu.
To je sezona iz snova, s obzirom na to ko ih vodi i ko igra za te klubove.

kibo

Nemaju sreće, ali nemaju ni pojma brate. Ja ne kontam šta su dovodili ovoliko ovih stranaca bolja ekipa bila prošle godine. Kako smo us.ali koeficijent ove sezone bem ti lebac. Timovi su nam relano za konferenciju.

samo kazem

Kanga i Katai moraju da igraju celo drugo poluvreme ali ce samo Katai da udje u 80 minutu.
Sta traze Serif, Hvang i Rodic na terenu?
Odgovor na ovo pitanje nema ni Bahar.

stoka17

Ima 20 godina, a kao da je bilo jučer, YB povedu protiv Zvezde, zatim igrač više, pa 20ak minuta pred kraj gol za i 2-0, onda se ukazuje Žigić i u zadnjih 10 minuta stavlja 2 gola za 2-2.