NBA 51

Subota, 20.05.2023.

20:00

Jokić i Denver u Los Anđelesu – ključne stavke za treći meč

Košarkaši Denver Nagetsa gostuju Los Anđeles Lejkersima u trećem meču finala Zapadne konferencije NBA lige.

Jokiæ i Denver u Los Anðelesu – kljuène stavke za treæi meè IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

51 Komentari

Sortiraj po:

Lazni Brkajlo

pre 11 meseci

Da li ce grumenje zatrpati nepostojece jezero kod grada andjela, ili ce kralj i drugovi preskociti preko visoke milje, videcemo uskoro. Pozdrav svim ljubiteljima igre ispod obruca; i igara rechi i retorike.

?Срб_и_ја

svi tu nesto ustajanje bla bla bla...brate zagrevanje i u pola 3 gledanje kosarke. vikend je :)
(Davor, 20. maj 2023 23:56)

A liturgija ujutro?

Ja

Ево линк за све нас који нећемо ноћас спавати 😝

"Dijagnosticar" Nis

Jokic nema šanse protiv goata Lebrona em je spor, em ne skače, em ne igra odbranu, em nema snage, a Lebron sve suprotno.
(gogoloznica, 20. maj 2023 21:38)

Moja pokojna baba je imala izraz za ovakav tip ljudi. Zvala ih je "cepen sporet", radi ali ne sluzi nicemu , dimi i ne greje.

shone

Ne treba potcenjivati Lejkerse, oni su drugi meč odigrali dobro, samo su loše šutirali. Lebron odlično čuva Jokića, prilično ga ometa i kvari tranziciju. U Denveru je jedina sigurica igrač Jokić, da bi se dobili Lejkersi neko mora još da uskoci, u drugoj je to bio Marej, ali on je nestabilan igrač, večeras će i Gordon i MPJ morati da potegnu.
@predrag
Bas izletela neka statistika na Majami Boston, od preostala 4 tima, najveće vreme poseda od svih igrača ima Marej.

Veliki brat

Ovde gubi onaj kome prvom zakaže šut za tri poena. Toliko se ide na 3 poena da će morati liniju da pomere za više od jednog metra ili već koliko stopa, tipujem da pomere liniju za 3 poena za još 3 stope, međutim onda bi morali da značajno prošire teren.

Zmi Zmi

“ nikada nije lako igrati protiv Lebrona, Dejvisa i Lejkersa, a pogotovo kada je meč ovoliko važan”.
Ljudi, Nagetsi vode 2:0, dosta vise o Lejkersima, dodao bih da nije lako igrati protiv Nagetsa.
Da ne zvucim kao papagaj, ali ponavljam pitanje 100 puta: kako pobediti Nagetse u Denveru??
Nemoguca misija. Sad Lejkersi treba da pobede 4 od narednih 5 utakmica!!

Sasa

Ja cu ustati oko 4 za drugo poluvreme, mnogo mi je da gubim skoro 4 sata sna kad se ionako sve resava u drugom poluvremenu.
(Cccc, 20. maj 2023 22:24)

Ustaneš kad hoćeš i pustiš odloženo. U čemu je problem?
(x, 20. maj 2023 22:31)

Ti mora da si od onih sto ponedeljkom idu na utakmicu koja se igra nedeljom.

Pa jedino ti vidis problem. Covek radi onako kako mu odgovara i kako je u mogucnosti, samo tebi smeta sto neko ne radi onako kako bi ti uradio. Ti slobodno gledaj odlozeno, izbor je samo tvoj.
Eto vidis da nema problema. Ja cu da odgledam od pocetka, jer danas nemam nekih obaveza.

veliki strumf

@Stefan levgren
Nemoj se muciti da ustajes, odgledaj reprizu, mozes da premotavas unapred, da vracas a osecaj je isti kad ne znas rezultat. Nije ovo vise 2002 godina kad je igrao Sacramento pa si morao da ustajes
(Strucnjak, 20. maj 2023 22:31). Тачно! То сам радио са претходна 2 меча јер сам радио, па нисам могао да устајем у врло незгодном термину за мене. Али сутра је недеља, тако да чу устати. Као што неко написа, и ја сам навио сат у 4 ујутру да одгледам друго полувреме. Некако сам сигуран да ће Денвер добити меч и да ћу на крају слатко заспати. Видећемо да ли добро ценим.

veljko

Хаха. Имаш добар смисао за хумор.

stojanovic vladimir

Meč će odlučiti odbrana Denvera i kvalitet napada Lejkersa ...uz domaće navijanje , teško će Jokić do pobede ...nadam se da grešim .

x

(Cccc, 20. maj 2023 22:24)

Miroslav

Denveru su se desile dve dobre stvari. Prvo, dobili su dve različite utakmice. Prva je bila sa velikim brojem poena, a druga sa dosta manje poena. To znači da mogu igrati i na veliki i mali broj poena. Druga dobra stvar je činjenica da su dobili dve utakmice, a da nisu odigrali baš dobro. Odbrana nije bila sjajna. Hačimura nije problem, nego rotacije u odbrani. Kako serija odmiče, odbrana je skoro uvek sve bolja. Nadam se da je večeras vreme da odigraju sjajnu odbranu, uz dobro trčanje, i eto 3:0.

Eric Cartman

Gordon ce biti kljucna figura veceras, uz Jokica naravno..
(Slon, 20. maj 2023 21:41)

Svaka cast Gordonu ali kljucni će biti kao i uvek Jokic i Marej.
Ostali su tu da ih prate i ako može neko od njih da bljesne.
Ako Jokic i Marej budu u elementu a ostali koriste vecinu Jokicevih asistencija nema tog tima koji može da ih zaustavi.
Nisu oni tek tako bili prvi na zapadu.

Manje vina, manje vina!

Ne, po nasem u Nedelju 02:30 pocinje. Ali opet nije izmedju subote i nedelje nego u Nedelju jutro.
(Filip, 20. maj 2023 21:54)

Mislim da troluje, a ako ne, plaši me saznanje ko sve ima pristup internetu!

Strucnjak

Bog Sunca

Kad je na ESPN, kao što je cela serija DEN-LAL i kao što će biti veliko finale, onda nije tačno u to vreme, već 10-20 minuta kasnije. A kad je TNT (cela serija east finals), onda je tačno na vreme. Tako je već godinama, ESPN amateri.

Sportski statističar

Sada je istorijska šansa Denveru da uzme prsten. Sve im se poklopilo. Prosto samo Meloun treba da pokaže da je trener za velika dela. Imaju "momentum", što bi rekli naši noviji sportski komentatori...

nba-86

gledam vec 4 sezonu skoro svaku denvera, u 99 posto slučajeva uvek počinje tacno 10 min od početka koji piše, dakle ako u nba app piše da kreće u 3 počeće u 3:10, 04:30 počeće u 04:40, naravno često ako se prenosi na nacionalnoj tv i čeka se da se prethodni meč završi kašnjenje još duže

predrag

Nemaju Lejkersi ništa novo da ponude, to je jedan od dobrih zaključaka nakon dve utakmice.
Možda nemaju ni Nagetsi, ali su oni prebrodili krizu "druge"utakmice, krizu moranja, ogromnog pritiska, da ne ispuste prednost domaćeg parketa.
Prebrodili su i sudijsku naklonost prema Lejkersima očitavanu tokom prvog poluvremena naročito u drugoj utakmici.
U psihološkoj, važnije, i u matematičkoj su prednosti.

Ali njihov problem se zovu Nagetsi. Sami sebi su veliki protivnici.
Marejevo usporavanje ritma, svih igrača kada mnogo guši loptu.

Totalno izgubljeni kao u magli kada Nikola odmara, zato mu je i vreme na klupi Melon skrati, uvidevši da samo ukopava tim, to se odražava na svežinu Jokića naročito u završnicama.
Raduju Brus Braun I Kendevijus Koldvel Poup, uh kada se samo setim Bartona, nebo i zemlja između potonjeg i ove dvojice.
Denver bi brzinom i ritmom mogli pokušati da umore najpre Lebrona,kako bi finiš utakmice dočekao iscrpljeniji.

Goran Dnevna Doza Bon Jovija

Na kojoj tv je prenos?
(Specijalac, 20. maj 2023 21:31)

Na Areni.

Kad smo kod toga, šta odlučuje da li će početi tačno u 2:30 ili 10 min kasnije?
Obično oduže predstavljanje i početak, ali nekad kad gledam 10 min kasnije - propustim 8 min meča.

Filip

Mec pocinje u 8:30h pm easter time ili po nasem 20:30. Neobicno zvuci "u noci izmedju subote i nedelje" a utakmica se zavrsi prije 22h.