Košarka 15

Utorak, 02.05.2023.

22:29

Partizan još čeka na F4 – Real preokrenuo -15 u Beogradu

Košarkaši Reala savladali su Partizan rezultatom 82:80 u trećoj utakmici četvrtfinalne serije Top 8 faze Evrolige.

(Sloba, 02. maj 2023 22:39)
Zlobo, fala bogu ti ne moras da mislis o tome jos od vremena parenja macaka, a tako cete bogami i jaukati za 2 dana kada odemo u Kaunas!

Шунто Златиборац

Намјерна Мадара,која није била.Кош Дантеа који је судија поништио иако је Таварес чупао обруч(не знам ко враћа снимак,али могао је и са камере с Калемегдана).Фаул у задњој секунди над Нанелијем(да ли је Партизан имао челенџ).Можда три кључне ствари.

TIGER

Dobro je. Iskreno sam mislio da neće biti ovako tesno. Opet na jednu loptu.
Suđenje u drugoj četvrtini je pokazatelj šta će nas čekati ako dođe do pete.

nikola

Nije bilo logike dobiti ovu utakmicu, videlo se to i po Željku.. da je mogao ubaciti neke kadete, i njih bi pustio. U četvrtak će maksimalno pripremiti ekipu i još će za Barsu imati Pantera.

cukce

I dalje Partizan ima veće šanse. Real veoma loš, Partizanu falio Lesor, ne toliko i napadu koliko u odbrani! Samlo da Panter onim nepromišljenim potezom nije upropastio sezonu!

Evropejac

I pored onakvih amaterskih promašaja i glupih poteza Hezonje i Muse, Real je dobio! I pored - 13 posle prve četvrtine, Real je pobedio! Biće gusto, ako vrate seriju u Madrid, veliki su favoriti!