Fudbal 1

Nedelja, 05.02.2023.

22:37

Nica pokorila "Velodrom" – PSŽ trlja ruke

Fudbaleri Nice slavili su kao gosti protiv Marseja (3:1), u poslednjem meču 22. kola francuske Lige 1.

Nica pokorila "Velodrom" – PSŽ trlja ruke IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

1 Komentari

Sortiraj po:

OptaJean

pre 1 godinu

-Ovo je bio 1. put da je Nica postigla 2+ gola Marseju u gostima tokom 1. poluvremena u Ligi 1 od decembra 1951. (takođe 2, na kraju OM 2-4 N).
-U 5 utakmica pod vođstvom D. Digarda, Nica je u Ligi 1 sakupila isto bodova (13, 4 pobede, 1 remi) i postigla isti broj golova (11) kao u poslednjih 10 mečeva pod vođstvom L. Favrea.
-R. Malinovski je postao 18. strelac Marseja ove sezone u Ligi 1, što je njihov najveći broj strelaca u 1 sezoni u poslednjih 75 godina. Samo Monako (20 u 2015/16 i 19 u 2017/18) je za to vreme imao više strelaca od OM.