Fudbaleri Kelna i Šalkea odigrali su nerešeno 0:0 u 18. kolu Bundeslige.

2 Komentari

Sortiraj po:

Ljubo

pre 1 godinu

Pobediš Verder 7:1,igraš u gostima sa Bajernom 1:1 i onda igraš sa najgorom ekipom u ligi 0:0 i celu utakmicu se grčevito braniš i samo njihovim neznanjem nisi ubedljivo izgubio.Veoma sumnjive sve 3 utakmice koje je Keln odigrao,ali to je današnji fudbal.I da još nešto kažem,onaj koji je gledao današnju utakmicu su videli zbog čega bi trebalo da se zaustavi vreme kod svakoga prekida,u prvom poluvremenu toliko je bilo prekida zbog valjanja po terenu što opravdano što neopravdano a sudija produži samo 2 minute a trebao je minimum 8 minuta,u drugom poluvremenu isto tako valjanje po terenu što opravdano zbog grubih prekršaja što neopravdano zbog krađe vremena i sudija produži svega 3 minuta a trebao je minimum 10 do 12 minuta.Stvarno neverovatno da to niko ne vidi.