Fudbal 27

Petak, 02.12.2022.

21:59

Kamerun pobedio Brazil! VIDEO

Fudbaleri Kameruna pobedili su Brazil rezultatom 1:0, u poslednjem kolu grupe G Svetskog prvenstva.

Kamerun pobedio Brazil! VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

27 Komentari

Sortiraj po:

Zanimljivost

pre 1 godinu

Da je Kamerun pobedio sa 2 gola razlike ili da je Svajcarska pobedila nas sa 2 gola razlike, Brazil bi bio 2., a Svajcarska 1. u grupi.
Inace, zanimljivo je da je u nasoj grupi Brazil dao najmanje golova (3) a zavrsio na 1. mestu, dok smo mi dali najvise golova a zavrsili na 4. mestu.

Ced

Da smo mi pobedili 4:3 Kamerun bi prošao jer ima bolju gol razliku od nas. Mi smo od Brazila izgubili 2:0 a Kamerun od Švajcarske 1:0

Nama je za prolaz trebao rezultat 5:3 jer bismo onda imali više postignutih golova od Kameruna

Nikola

Šteta ba Švajcarska nije dala četvrti gol pa bi bila prva i poslala Brazil na drugu stranu žreba. Malo su se Brazilci preračunali u računici i da su sigurno prvi

PSA

Lepa utakmica. Nadigravanje svih 90 minuta. Mi ostali bez snage oko 70. Šteta što makar nismo odigrali nerešeno, možda bi Kamerun prošao. Odlučivali bi kartoni valjda.