Fudbal 7

Subota, 06.08.2022.

20:38

Čelsi iz penala u devetom minutu nadoknade prekinuo negativni niz

Fudbaleri Čelsija savladali su Everton rezultatom 1:0 u poslednjem meču subotnjeg programa prvog kola Premijer lige.

Èelsi iz penala u devetom minutu nadoknade prekinuo negativni niz IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

Da..a

pre 1 godinu

Lopta u akciji Celsija izasla ceo metar u aut, sudija ne svira nista Haverc sutira lopta ide u korner, tu se igrac Evertona povredio i otuda tolika nadoknada u orvom poluvremenu i u njoj Celsi jos dobije penal. Ceo cirkus zakuvale sudije koje nisu prekinule igru iako je lopta izasla van terena.
(gog, 07. avgust 2022 01:06)

Korner bi svakako bio jer su igraci Evertona izbacili loptu u korner. Drugo igrac Evertona se sam povredio prilikom klizeceg starta,protivnicki igrac mu nista nije uradio. Sve u svemu jedna bleda partija Celzija,ovakvom igrom i Liga Sampiona je upitna.

gog

Max Von Sidow

Fortuna je cudna stvar. Taj faktor srece cesto zna biti odlucujuci. Chelsea je tako dosao do 3 boda, dok LFC to nije imao, npr. Da je usao sut Hendersona u nadoknadi LFC bi odneo takodje 3 boda. To bi bilo nezasluzeno ali bi ga mnogo poguralo. Setimo se da su u prosloj sezoni 2-3 odluke u korist Cityja resile prvaka. Ne kazem da je bilo sta bilo namesteno, vec govorim o faktoru srece koja igra ogromnu ulogu.

Chelsea ima kapacitet da ode do kraja, videcemo.