Košarka 18

Nedelja, 20.03.2022.

14:15

Mihailović prestigao Gurovića i postavio rekord ABA lige

Košarkaši Mornara slavili su na gostovanju Megi (70:83) u okviru 23. kola ABA lige, a meč je obeležio sjajni Vladimir Mihailović.

Mihailoviæ prestigao Guroviæa i postavio rekord ABA lige IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

18 Komentari

Sortiraj po:

PP PP

pre 2 godine

I uvek uvek ce navijac, gledalac pre da dodje na utakmicu zbog ovoga nego zbog jake odbrane i 55-45. Ako je ikome uopste bitno da dolaze gledaoci krajnje je vreme da oni koji odlucuju to shvate, bravo Vladimire

Lord

Za 31 minut šutnuo 21 put iz igre. Pri tom još 19 penala iz ko zna koliko pokušaja šuta.
Je l igrao još neko sa njim tih 31 minut?
(expat, 20. mart 2022 14:34)

Ili je NBA sektas ili panter, treće nema.

basketaš

Svaka čast momku. Sa tim što je Gurke sipao 30-40 skoro pa redovno. Kakve smo Bogove košarke imali kada je Milan Gurović bio jedan od 10-15 "običnih" košarkaša.

Zju

Gurović je bio i jeste legenda i Bogotac košarke.
Njegove partije i klubovi u kojima je igrao svedoče o tome.Ona jedna tekma protiv Amera u Indijanapolisu je dovoljna da ostane večno legenda naše košarke.
Istini za volju 80-tih pa i 90-tih skoro svaka ekipa kod nas je imala bar jednog igrača koji je znao da stavi 30-40p po utakmici.To bilo normalno!Ovakve partije su postale retkost.Svaka čast momku.Kamo sreće da je više takvih "domaćih" trpača širom ABA lige.

kakone

Bravo! Dobar momak, zasluzio je. Inace je on bio u vozu koji je 2006. izletio u mjestu Bioce i tom prilikom stradalo 47 putnika. U istom vozu je bio i Nikola Vucevic. Isli su kao clanovi Mornara Bar da igraju u Bijelom Polju i to se desilo na povratku. Tada su imali oko 15-16 godina. Njihov saigrac, Milosav Zugic, je tom prilikom stradao. Zivot pise romane.

mg

A Gurović kad je dao 45 poena on nije ni šutirao čitavu utakmicu, imao je samo dva polaganja.

Mohikanac

"Mogao si i da prebaciš sa Pinka i Farme i da pogledaš utakmicu, pa onda dođeš ovde da komentarišeš a ne napamet da dođeš i hejtuješ i smatraš da je tvoje mišljenje tako važno, umanjujući nečiji trud i rezultat.
(bair, 20. mart 2022 15:24) # Link komentara"

Odgovor ili primedba ti nije na mestu, ispada da je imao za 31 minut On sam 30 do 32,33 poseda koje je rešavao samo iz statistike i još 6 izgubljenih lopti i 6 ass...neverovatna minimum 42 poseda.

Lepo je pitao čovek jer neverovatno deluje da neko sam za 31 min rešava 80-85% mogućeg poseda svoje ekipe.