Fudbal 14

Četvrtak, 20.01.2022.

21:30

Real sa desetoricom izbacio Elče, Joviću 79 minuta

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Elče rezultatom 2:1 i izbacili ih iz Kupa Kralja.

Real sa desetoricom izbacio Elèe, Joviæu 79 minuta IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

14 Komentari

Sortiraj po:

pazarac

pre 2 godine

Pre bih rekao da je sudija izbacio Excel jer su ljudi po prikazano igri zaslužili makar posle produžetak da igraju lutrija penale. Onaj gol sto im je sudija poništio u 119 minutu je u najmanju ruku smesen. Ono je bio kontrafaul Realovog igrača. Sto kaze onaj reporter tako se sudi u Spaniji Realu da je bilo na suprotnoj strani nema šanse da bi sudija poništio gol Realu. Sramota da se Elce pokrade onako.
(Pall Mall, 20. januar 2022 22:25)
Isplaci se bice ti lakse neka kroz suze izadje booool…

Pall Mall

Tor

Ja sam gledao, pa hajde da kazem, 5,6 utakmica koje je igrao za Real. Majko moja, ja i dalje ne mogu da poverujem da je Real njega doveo. Mnogo bre danas ima ocajnih igraca, ali ono sto on (ne) uradi na utakmici, sve njih zajedno zaseni..