Fudbal 24

Ponedeljak, 17.01.2022.

21:30

Vlahović pokušao "panenku" – i promašio prvi penal u karijeri VIDEO

Napadač Fiorentine Dušan Vlahović nije bio precizan iz jedanaesterca na susretu protiv Đenoe.

Vlahoviæ pokušao "panenku" – i promašio prvi penal u karijeri VIDEO IMAGE SOURCE

(Dare, 17. januar 2022 21:54) # Link komentara

AKo je on 100, moja baba je bar 25 miliona.

Bane

Eto kakav smo mi narod. Reprezentacija koju podržavaju ljudi sa ovakvim komentarima i ne zaslužuju bolje od Gobeljica, Rodica i ostalih fudbalskih magova.
Izvini Dusane, ne zaslužujemo te.
P.S. Dao ga je za 4:0. ;)

Sića

Kakvi komentari, sramota da je sve vas koji nešto pišete protiv Vlahovića?

Drugo, u 51. minutu Vlahović postiže majstorski, fenomenalni gol, gde u punom trku prihvata loptu i lobuje golmana sa ivice šesnaesterca za 4:0.

Idemo dalje.
Vlahović, Tadić, Mitrović sa malo boljom odbranom do kraja Mundijala 2022.

Politički nekorektan

Prošao k'o Aguero protiv Čelzija. Jbla ih panenka više... Izlizani potez kog golmani sve češće čitaju. Šutni muški, pocepaj mrežu, probuši golmana, ubij pauka i celu mu porodicu umesto što izigravaš baletana.