Fudbal 11

Nedelja, 28.11.2021.

22:53

Golčina Vinisijusa – Real "okrenuo" Sevilju

Fudbaleri Real Madrida savladali su Sevilju rezultatom 2:1, u okviru 15. kola LaLige.

Golèina Vinisijusa – Real "okrenuo" Sevilju IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

11 Komentari

Sortiraj po:

Sasa

pre 2 godine

Samo da Sosijedad izdrzi i ode u Ligu sampiona. Bice to nova lepa prica. Mozda ne kao ona koje se svi secamo, ali lepa i nostalgicna. Tada sam bio dete, sedni razred, vreme je proletelo.

Pall Mall

Sevilja mnogo bolja u prvom poluvremenu. Do 30 minuta su mogli voditi i 3-0 ona precka i dve 100 šanse nisu iskoristili. Treba naglasiti da sudije nisu svirali cist penal nad Okamposom. Penal ko kuca. Cak se nisu udostojili da pogledaju VAR. Onda nesvatljivi pad u igri u drugom poluvremenu. Kao da je isticala druga ekipa da igra. Čuvali su rezultat i isli na nerešeno. I to im se obilno o glavu prelepim golom Vinicijusa pred sam.kraj susreta.

Netko

Izlaskom Rakitića iz igre u 2 poluvremenu se već osjetio blagi pad igre u Sevilli a izlaskom Papu Gomeza Sevilla više centar nije mogla preći za ovaj poraz je kriv trener ide vaditi jedina 2 igrača koja su nešto i odigrala.

Marko Antonije

Vinisius izrasta u superstara ali imam osecaj da se ne pise i ne prica toliko o njemu za razliku od Kilijana koji je po mom misljenju malo precenjen medijski...La marcha de real do titule ove sezone..

halamadrid

(Pall Mall, 28. novembar 2021 23:08)

Bogami ono nad Okamposom nije ni vidjelo od penala, po tvojoj logici ako to jeste onda i ovo pred kraj nad Vinisijusom bi trebalo da bude penal. A realno ni jedno ni drugo nisu.
Vinisijus je sjajan igrač, nije mi nešto bio drag prethodnih sezona jer je samo bio puki dribler, ali sada pokazuje svu ljepotu fudbala pod svojim nogama. On i Rodrigo će biti ako ovako nastave sigurno među boljim fudbalerima. Zaista je milina gledati Real od ove sezone. Negdje prije rekoh da se Zidanu treba skinuti kapa za dostignuća od prošle sezone jer se sa onakvim timom i milion povreda borio za dvije titule do samog kraja. Bilo mi je jako žao što je otišao ali došla je prava zamjena, veliki je Don Karlo!