Tenis 9

Nedelja, 28.11.2021.

09:15

Najgore simuliranje ikada – sudija ga dodirnuo, on pao kao pokošen VIDEO

Palmeiras je u finalu Kopa Libertadores posle produžetaka savladao Flamengo i odbranio trofej, a finiš meča obeležilo je simuliranje koje je obišlo svet.

Najgore simuliranje ikada – sudija ga dodirnuo, on pao kao pokošen VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Baki

pre 2 godine

Ovo naravno može da se vidi samo kada su u pitanju Latinosi. Anglosaksonci ovako nešto nikada ne bi uradili. Treba ga kazniti sa 6 meseci van fudbala pa bi se sledeći dobro zamislio….

Предраг

Ово није у реду. Судија је морао добити црвени картон за овакав фаул с леђа. Изгледа да им VAR није радио.

Panter

Kralj! Car! Legenda!
Svi igrači iz Južne Amerike se tako treniraju da padaju na najmanji dodir.
Ali ovde ga je sudija dodirnuo pa je zato smešno.

El Maestro

Žuti karton odmah. Ova situacija je glupa i komična ali je rezultat besramnog simuliranja i mentaliteta igrača da je žuti karton za protivnika veći uspeh nego gol nekad pa padaju i kad mogu da nastave. Deliti žute kartone za simuliranje (ne samo za penal) i uvesti štopanje vremena (kao u košarci a utakmicu sa 90 skratiti na 2x35 jer se više od 70 minuta aktivno ne igra nigde na svetu). Te dve promene bi unapredile fudbal i učinile ga daleko gledljivijim i poštenijim.