Vaterpolo 7

Sreda, 27.10.2021.

21:12

Zvezda slavila na startu Lige šampiona

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su berlinski Špandau 12:9, na startu Lige šampiona.

Zvezda slavila na startu Lige šampiona IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

zdravko

pre 2 godine

Odlicno su odigrali, Samo sto su pri kraju utakmice se opustali. Nije bitno sto je cetri razlike vec treba da se igra sto vece razlika jer na kraju moze da odlucuje gol razlika.

X

Mislim da je golmanu Zvezde najizvesniji poziv u seniorski tim, jer je tamo sada ostao samo Mitrović. Prava prilika da pokaže da mu je tu mesto. Bravo za celu ekipu, samo nastavite

vaterpolista

Bravo za zvezdine momke! Fantastična 3. četvrtina gde su ih pojeli pozadi i brzim kombinacijama u napadu odlepili na 4 i 5 razlike. Mali Mišović će biti ozbiljan golman i buduća jedinica reprezentacije! Lepo igraju, borbeni su, u skladu sa mogućnostima i fondu igrača. Borba za 4. mesto u grupi je realna, videćemo već protiv Mađara sledeće kolo da li Zvezda može i sa jačima od sebe. Srećno!