Trener Atletiko Madrida Dijego Simeone je priznao da je igra njegovog tima i taktika koju sprovodi postala predvidljiva.

Najveći bunkeraš na planeti i najodvratniji fudbal na planeti forsira ovaj čovek.
(Dušan, 28. septembar 2021 08:35)

Apsolutno se slazem! Atletiko i Simeone su antifudbal!

njedosi

Tako igra 90% spanske lige. Probao sam da odgledam nekoliko meceva ove sezone ali je izuzetno negledljivo i dosadno i tako je iz kola u kolo. Mnogo kontakata, faulova, zatvorena igra, nekoliko kola je bilo mnogo 0:0 rezultata, a ko da prvi gol obicno igra katanaco i zavrsi posao. Sa druge strane Premijer liga i Kalco pršte od totalnog fudbala, sanse na sve strane, odlicni timovi…Francuzi i Nemci su odmah iza njih, pa tek onda Spanci. Odlaskom Mesija ostao je samo Real kao vrhunski klub sa lepom igrom, ono ostalo je katastrofa na celu sa Atletikom. Probao sam da gledam Atletiko-Atletik pre dva kola, uspavao sam se posle 20 minuta. Dosadno mnogo, na kraju je bilo 0:0 a to bi trebalo da bude nekakav derbi. Na drugoj strani dvadeset minuta Brentford-Liverpul ili Inter-Atalanta je kao svemirski brod bilo.

E

Tacno tako!!!! Simpatizer sam Atletika vec odavno i manje vise ih redovno pratim. Pocevsi od drugog dela prosle sezone Atletiko ima ogromne probleme u pozicionom napadu i prima mnogo vise golova nego ranije, mislio sam da ce ofanziva da se resi dolaskom Grizmana i da ce titula biti odbranjena bez problema....Atletiko ove sezone ima sirinu u timu ali igra izuzetno lose, slazem se sa Simeoneom da je on kriv i da mora da se menja ako zeli opet rezultate, jednostavno ne sme biti kao Murinjo, moras menjati svoje krute stavove, fudbal evolvira!!!!!!