Odbojka 8

Nedelja, 05.09.2021.

10:50

Slavlje Italijanki – "posle svih sra*a, mi smo šampioni"

Odbojkašice Italije osvojile su titulu šampiona Evrope u Beogradu pobedom nad Srbijom pred 20.000 navijača.

(zdravko, 5. septembar 2021 14:51)

Sta bi bilo kada bi bilo?! Italijanke su zasluzeno dobile, mi smo psihicki pale, posle prosutog 2. seta. Trebalo je biti 2:0 za nas, umesto toga Italijanke su izjednacile. Da je i bio aut, to je greska naseg tima sto nije trazio celindz. Sta je tu je, ali je besmisleno umanjivati pobedu Italijanki i meni je zao, ali treba cestitat jer su iz ovog duela izasle kao pobednice.

PS. Molim te se opismeni, pa onda prosipaj internet mudrolije.

LikSon

Ne znam ni ja kakve veze ima sa Kubom,roditelji su Nigerijci emigrilali u Italiju a ona je rodjena blizu Padova i ima po rodjenu talijansko drzavljanstvo

miloš

Neznam kake ona I'ma veze sa italijom a ona kubanka. Repztacije drzava izgubile su smisao kada su poceli da igraju za zemjie koje nisu poreklom te zemjie. Stose tice devojaka nasi borile su se devojke koliko su mogle. ali Niko nije zapazijo Kako je sudija u trecem setup cist nas poen dodelijo italijankama kod rezultata 22- 20 za srbiju neznam zasto terzic nije potrazio celedj daje osto nas poen imali bi tri poena prednosti I plus servis nas taj set dasmo dobili mi bi odbranili prvaka evrope. Ali staje tuje jos smo zvanicno prvaci sveta do Sledeceg svetskog prvenstva. Pozdrav
(zdravko, 05. septembar 2021 14:51)