Cici
pre 5 godina
Sve je to lepo, fino i krasno. Odmori. Al treba da se spremas za Wimbledon. Nov izazov ceka.
Ponedeljak, 14.06.2021.
21:20
Prvi teniser sveta Novak Đoković vratio se u Beograd dan posle osvajanja trofeja na Rolan Garosu.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Sve je to lepo, fino i krasno. Odmori. Al treba da se spremas za Wimbledon. Nov izazov ceka.
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
(Zarko Lausevic, 14. jun 2021 22:02)
Istina je da se dosta Srba radja u Crnoj Gori, ali konkretno Srbin iz naslova ovog clanka je rodjeni Beogradjanin.
Al dobro, ne moras ti da znas gde su svi Srbi rodjeni, ima nas svuda pa je tesko popamtiti, ne ljutimo se na tebe.
pre 5 godina
A zato je onaj Krizni ukinuo zabranu kafančenja?
pre 5 godina
Pre fešte kod 577 na jednu Malvaziju, a posle after kod Palme?
pre 5 godina
Zasluzio si da proslavis, samo ne zaboravi da na Vimbldonu moras istom coveku snove da unistis ko leta 2019.
pre 5 godina
Jel ce da bude docek na balkon? I zasto nece?
pre 5 godina
Plan porodice Đoković je da ostane najviše dva dana u Beogradu, a potom otputuje na Majorku
Баш ће да прослави овде.
pre 5 godina
Dr. Novak Djoković!
pre 5 godina
A zato je onaj Krizni ukinuo zabranu kafančenja?
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
pre 5 godina
Danas zena sprema rucak..upalila plinski reso,stavila tiganj sipala ulje i tras parce mesa unutra..i meso pocelo da cvrci i pati i skuplja se i ja pomislim gledajuci to parce mesa-E pre neko vece Jokic MVP a juce novak RG,mora da mozak ovih sto ostavljaju komentare mrznje gneva ljubomore i zavisti izgleda u ovom momentu ovako nemocno i bedno..i drago mi je zbog toga :))))
pre 5 godina
2 dana?! Ajd ok.
pre 5 godina
Car! Treba da dobije svoj trg u Beogradu minimum. Najveći Srbin posle Nikole Tesle! Hvala dragom Bogu što nam ga je podario!!!
(KoleCZ, 14. jun 2021 21:55)
I Mihajla Pupina...
pre 5 godina
Šampion!!!
pre 5 godina
Ko god je dao minuse na predhodne komentare živ nam bio i opametio se da Bog da!
Ali sumnjam !
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
(Zarko Lausevic, 14. jun 2021 22:02)
Kada se ti vratiš tamo odakle si izašao.
pre 5 godina
Car! Treba da dobije svoj trg u Beogradu minimum. Najveći Srbin posle Nikole Tesle! Hvala dragom Bogu što nam ga je podario!!!
pre 5 godina
Pre ce biti u Marbelju..
pre 5 godina
Dobro došao kući, Nole! :)
pre 5 godina
Dobrodosao Nole???
pre 5 godina
Svu srecu u zivotu ti zelim. Ziv nam bio diko nasa.
pre 5 godina
Dobrodosao doktore !
pre 5 godina
Pre ce biti u Marbelju..
(kobac kobac, 14. jun 2021 21:32) Јел ти тешко? Пукао би колико ти је тешко, јел да?
pre 5 godina
Ziveo ti nama sampione!!!
pre 5 godina
Dobro došao kući, Nole! :)
pre 5 godina
Dobrodosao doktore !
pre 5 godina
Svu srecu u zivotu ti zelim. Ziv nam bio diko nasa.
pre 5 godina
Car! Treba da dobije svoj trg u Beogradu minimum. Najveći Srbin posle Nikole Tesle! Hvala dragom Bogu što nam ga je podario!!!
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
(Zarko Lausevic, 14. jun 2021 22:02)
Kada se ti vratiš tamo odakle si izašao.
pre 5 godina
Ziveo ti nama sampione!!!
pre 5 godina
Pre ce biti u Marbelju..
(kobac kobac, 14. jun 2021 21:32) Јел ти тешко? Пукао би колико ти је тешко, јел да?
pre 5 godina
Car! Treba da dobije svoj trg u Beogradu minimum. Najveći Srbin posle Nikole Tesle! Hvala dragom Bogu što nam ga je podario!!!
(KoleCZ, 14. jun 2021 21:55)
I Mihajla Pupina...
pre 5 godina
Danas zena sprema rucak..upalila plinski reso,stavila tiganj sipala ulje i tras parce mesa unutra..i meso pocelo da cvrci i pati i skuplja se i ja pomislim gledajuci to parce mesa-E pre neko vece Jokic MVP a juce novak RG,mora da mozak ovih sto ostavljaju komentare mrznje gneva ljubomore i zavisti izgleda u ovom momentu ovako nemocno i bedno..i drago mi je zbog toga :))))
pre 5 godina
Dobrodosao Nole???
pre 5 godina
Šampion!!!
pre 5 godina
Zasluzio si da proslavis, samo ne zaboravi da na Vimbldonu moras istom coveku snove da unistis ko leta 2019.
pre 5 godina
Ko god je dao minuse na predhodne komentare živ nam bio i opametio se da Bog da!
Ali sumnjam !
pre 5 godina
Pre ce biti u Marbelju..
pre 5 godina
Jel ce da bude docek na balkon? I zasto nece?
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
(Zarko Lausevic, 14. jun 2021 22:02)
Istina je da se dosta Srba radja u Crnoj Gori, ali konkretno Srbin iz naslova ovog clanka je rodjeni Beogradjanin.
Al dobro, ne moras ti da znas gde su svi Srbi rodjeni, ima nas svuda pa je tesko popamtiti, ne ljutimo se na tebe.
pre 5 godina
Dr. Novak Djoković!
pre 5 godina
2 dana?! Ajd ok.
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
pre 5 godina
A zato je onaj Krizni ukinuo zabranu kafančenja?
pre 5 godina
Pre fešte kod 577 na jednu Malvaziju, a posle after kod Palme?
pre 5 godina
Plan porodice Đoković je da ostane najviše dva dana u Beogradu, a potom otputuje na Majorku
Баш ће да прослави овде.
pre 5 godina
A zato je onaj Krizni ukinuo zabranu kafančenja?
pre 5 godina
Sve je to lepo, fino i krasno. Odmori. Al treba da se spremas za Wimbledon. Nov izazov ceka.
pre 5 godina
Pre ce biti u Marbelju..
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
pre 5 godina
A zato je onaj Krizni ukinuo zabranu kafančenja?
pre 5 godina
A zato je onaj Krizni ukinuo zabranu kafančenja?
pre 5 godina
Plan porodice Đoković je da ostane najviše dva dana u Beogradu, a potom otputuje na Majorku
Баш ће да прослави овде.
pre 5 godina
Pre fešte kod 577 na jednu Malvaziju, a posle after kod Palme?
pre 5 godina
Car! Treba da dobije svoj trg u Beogradu minimum. Najveći Srbin posle Nikole Tesle! Hvala dragom Bogu što nam ga je podario!!!
pre 5 godina
Danas zena sprema rucak..upalila plinski reso,stavila tiganj sipala ulje i tras parce mesa unutra..i meso pocelo da cvrci i pati i skuplja se i ja pomislim gledajuci to parce mesa-E pre neko vece Jokic MVP a juce novak RG,mora da mozak ovih sto ostavljaju komentare mrznje gneva ljubomore i zavisti izgleda u ovom momentu ovako nemocno i bedno..i drago mi je zbog toga :))))
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
(Zarko Lausevic, 14. jun 2021 22:02)
Kada se ti vratiš tamo odakle si izašao.
pre 5 godina
2 dana?! Ajd ok.
pre 5 godina
Dobrodosao Nole???
pre 5 godina
Dobrodosao doktore !
pre 5 godina
Svu srecu u zivotu ti zelim. Ziv nam bio diko nasa.
pre 5 godina
Ko god je dao minuse na predhodne komentare živ nam bio i opametio se da Bog da!
Ali sumnjam !
pre 5 godina
Car! Treba da dobije svoj trg u Beogradu minimum. Najveći Srbin posle Nikole Tesle! Hvala dragom Bogu što nam ga je podario!!!
(KoleCZ, 14. jun 2021 21:55)
I Mihajla Pupina...
pre 5 godina
Zasluzio si da proslavis, samo ne zaboravi da na Vimbldonu moras istom coveku snove da unistis ko leta 2019.
pre 5 godina
Pre ce biti u Marbelju..
(kobac kobac, 14. jun 2021 21:32) Јел ти тешко? Пукао би колико ти је тешко, јел да?
pre 5 godina
Ziveo ti nama sampione!!!
pre 5 godina
Dobro došao kući, Nole! :)
pre 5 godina
Jel ce da bude docek na balkon? I zasto nece?
pre 5 godina
Šampion!!!
pre 5 godina
Dr. Novak Djoković!
pre 5 godina
A kad ces u rodni montenegro?
(Zarko Lausevic, 14. jun 2021 22:02)
Istina je da se dosta Srba radja u Crnoj Gori, ali konkretno Srbin iz naslova ovog clanka je rodjeni Beogradjanin.
Al dobro, ne moras ti da znas gde su svi Srbi rodjeni, ima nas svuda pa je tesko popamtiti, ne ljutimo se na tebe.
pre 5 godina
Sve je to lepo, fino i krasno. Odmori. Al treba da se spremas za Wimbledon. Nov izazov ceka.
24 Komentari
Sortiraj po: