durdubak
pre 5 godina
Bitno je da Eurosport i dalje uporno ponavlja kako Rafa dobija Noleta a Federer Marina
Ponedeljak, 14.06.2021.
11:10
Bivši grend slem šampion Mats Vilander u kolumni za "Ekip" konstatovao je da je Novak posle odlaska u toalet posle 0:2 u setovima, bio sasvim drugi teniser.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Bitno je da Eurosport i dalje uporno ponavlja kako Rafa dobija Noleta a Federer Marina
pre 5 godina
Samo da ga zdravlje služi i sve je tu,i Wibledon i US open...
pre 5 godina
@potterhead
Pa pazi, Vimbldon je krucijalan. Ako osvoji, Amerikanci će ja mislim učiniti sve da se prvo iskupe za ono prošle godine a drugo, pa sigurno će želeti da se istorija ispiše baš kod njih. Bio bi to potencijalno 21. slem i to još kalendarski. Možda i Golden Slam (OI).
Ali polako, prvo Vimbldon.
U jednu činjenicu sam siguran, a to je da Novaku amerikanci sigurno neće pomoći. Mogu mu samo odmoći, kao što su i do sada radili.
pre 5 godina
A jel rekao nešto Kirjos?
pre 5 godina
bice jako jako tesko ali ne i nemoguce. vimbldon je izvesniji...njujork je malo teze ali verujem da ce uspeti. to sam verovao i ovde napisao jos kada je bio melburn. tada nisam racunao sa olimpijskim igrama, ali sam napisao da ce ove godine uzeti zlatni slem. zato sto je novakov karakter takav. zeli ne samo da obara rekorde vec i silu da demonstrira. takvi smo, sta ces. navijam svom snagom za njega. to je prica koja me raduje. i da nije nas, radovala bi me takva borba.
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
(darko, 14. jun 2021 17:50)
Drugih vesti ima koliko hoces, ali lepih drugih vesti i nema bas toliko jer ne zaboravi da zivis u Srbiji... A u nedostatku drugih lepih vesti drugi ljudi koji ne zele da citaju crnu hroniku ili traceve iz rijalitija, odu na sportsku stranu i citaju o jednom od najvecih a verovatno i najvecem teniseru svih vremena koji je nase gore list... Citali bi ljudi i o fudbalerima sad zbog evropskog prvenstva ali nesto mi se cini da iz odredjenih razloga im za odmor od svakodnevnice i sivila zivota u Srbiji vise prijaju vesti o Novaku nego o fudbalerima (fudbal bi ih gurnuo iz sive u tamno sivu realnost)... A i tebe niko ne tera da citas vesti iz tenisa, na jedan klik od tebe se nalazi izbor da li ces neki drugi sport, neku drugu oblast, sta god te zanima...
(sofronije, 14. jun 2021 18:26) # Link komentara
Sofronije,svaka ti čast,objasnio si mu odlično i ponudio dobar izbor.Ali,zna on to i sam.Međutim,ubi njega zavist zbog Novakovih uspjeha.Da Novak gubi mečeve,onda bi tekstovi bili dobri,da on i slično društvo omalovažavajo Novaka u svojim komentarima i da veličaju njegove protivnike počev od Federera i Nadala pa do tamo nekog nepoznatog tenisera.Džaba pišeš,nema njima pomoći.
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
(Shurda, 14. jun 2021 18:13) # Link komentara
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
(dace bog, 14. jun 2021 20:56)
Nije to reklama za sponzora, nego reklama za sam ES, jer samo oni prenose RG, USO i AO pa se hvale time. I u njoj nema najboljeg tenisera svih vremena. Postoji reklama za satove koja je sponzorska i u njoj su Federer, Cicipas i jos neki koji su "sponzoruse".
I nije jednom napisano zasto ga mrze, uleteo im je u bajku zvanu Fedal, rasturio i obrisao patos sa njima...
pre 5 godina
A sta kaze Barbara?
(GanDra Šajkaš, 14. jun 2021 17:33)
Bara Bar!
pre 5 godina
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
(dace bog, 14. jun 2021 20:56)
Svaka ti čast, nisam znao da i Nadal nosi Uniklo. Čitaš novine iz 2017. godine, kasni poštanska kočija u tvoje selo?
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
(Shurda, 14. jun 2021 18:13) # Link komentara
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
pre 5 godina
blek stena@
A sto bi ga slusao druze?nije mu trener niti je u njegovom stabu,a i ako gledamo Nole je visetruko bolji igrac nego on sto je bio i to po svim parametrima,a necu ni da spominjem kakve je sve nebiloze izjavljivao prethodnih godina!.
pre 5 godina
(Aleksa Pufta, 14. jun 2021 17:56)
Slazem se, to mogu da potvrdim jer to vidim i po sebi , rastrcim se posle klonje, kao leptiric.
pre 5 godina
Ja ovome ništa ne verujem. Sećam se kad je Đokoviću savetovao da propusti sezonu na travi, posle poraza od Čekinata na Rolan Garosu. Naravno, Novak ga nije nije poslušao i osvojio je Vimbldon. Zato se ne treba uljuljkivati u hvalospevima ovog stručnjaka, nego hrabro i skoncentrisano jedan po jedan Grend slem.
pre 5 godina
Djokovic ce po svim parametrima biti najveći u to nema sumnje. To svi znaju. E sad za ovu energiju volju zelju i za ovaj preokret treba zahvaliti i onom Semiru Osmanovicu iz Visockih piramida u Bosni. Novak je u par navrata govorio da ga to oplemenjuje hrani daje mu elana i energije za mečeve. To ne treba zaboraviti i treba akcentirati. A bio je izložen kritikama zasto posećuje piramide i zavlaci se pod zemlju. Ima na ytubeu snimak setanja i koracanja odnosno boravak Novaka tamo.
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
pre 5 godina
U pravu je Vilander, sto posto. Svaka mu je ko Njegoševa. I ja ponekad kada odem u wc vratim se ko nov. Joj razlike. Ko nebo i zemlja. Počeo sam u poslednje vreme češće da primenjujem taj ritual. Šta ćeš, godine čine svoje ;)))
pre 5 godina
E moj nolo
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
(darko, 14. jun 2021 17:50)
Drugih vesti ima koliko hoces, ali lepih drugih vesti i nema bas toliko jer ne zaboravi da zivis u Srbiji... A u nedostatku drugih lepih vesti drugi ljudi koji ne zele da citaju crnu hroniku ili traceve iz rijalitija, odu na sportsku stranu i citaju o jednom od najvecih a verovatno i najvecem teniseru svih vremena koji je nase gore list... Citali bi ljudi i o fudbalerima sad zbog evropskog prvenstva ali nesto mi se cini da iz odredjenih razloga im za odmor od svakodnevnice i sivila zivota u Srbiji vise prijaju vesti o Novaku nego o fudbalerima (fudbal bi ih gurnuo iz sive u tamno sivu realnost)... A i tebe niko ne tera da citas vesti iz tenisa, na jedan klik od tebe se nalazi izbor da li ces neki drugi sport, neku drugu oblast, sta god te zanima...
pre 5 godina
Pa pazi, Vimbldon je krucijalan. Ako osvoji, Amerikanci će ja mislim učiniti sve da se prvo iskupe za ono prošle godine a drugo, pa sigurno će želeti da se istorija ispiše baš kod njih. Bio bi to potencijalno 21. slem i to još kalendarski. Možda i Golden Slam (OI).
Ali polako, prvo Vimbldon.
pre 5 godina
NOVAK JE NAJLEPŠA VEST! NARAVNO UZ NIKOLU JOKIĆA!
pre 5 godina
@Predator
I tata bi sine.
pre 5 godina
Vilander to priča, a u sebi misli: JA SAM GOAT !
pre 5 godina
Vilander je narodski receno prelivoda,prvo je osporavao Djokovica,omalovazavao a kad je skontao da je ispao neznalica, a radi kao strucni komentator,onda je okrenuo plocu.Sada ga hvali na sva usta.Teski licemjer.Mi Srbi ko i uvijek,jako zaboravan narod.
pre 5 godina
Odličan komentar Vilendera juče: "Cicipas je imao 2:0 u setovima ali ni u jednom trenutku nije bio ni blizu pobede".
pre 5 godina
A sta kaze Barbara?
pre 5 godina
Kako se samo kida u sebi zbog Novakovog uspeha. Ako mi je šta milije, to je da Novak postaje G.O.A.T. baš zbog ove ljige od čoveka.
pre 5 godina
Posedovao bih Barbaru
pre 5 godina
Jašta.
pre 5 godina
Djokovic kao da ima brata blizanca koji ceka u svlacionici i onda kad Novak gubi i ode do toaleta ovaj drugi izadje na teren. Salim se naravno ali Djokovic u prva 2 seta i Djokovic u 3,4 i 5 su nebo i zemlja
pre 5 godina
Који клошар... Шта је заправо хтео да каже са тим одласком у тоалет, зашто га неко није питао? Мама ти била у тоалету, бре!
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
pre 5 godina
Tajna je da mu se islo sporadi sebe i velike potrebe pa zato nije bas mogao da se krece.
Zato se posle rastrcao olaksan.
pre 5 godina
Ode kao Klark Kent, vrati se ko supermen.
pre 5 godina
A sta kaze Barbara?
pre 5 godina
Djokovic kao da ima brata blizanca koji ceka u svlacionici i onda kad Novak gubi i ode do toaleta ovaj drugi izadje na teren. Salim se naravno ali Djokovic u prva 2 seta i Djokovic u 3,4 i 5 su nebo i zemlja
pre 5 godina
Ode kao Klark Kent, vrati se ko supermen.
pre 5 godina
Posedovao bih Barbaru
pre 5 godina
Odličan komentar Vilendera juče: "Cicipas je imao 2:0 u setovima ali ni u jednom trenutku nije bio ni blizu pobede".
pre 5 godina
Pa pazi, Vimbldon je krucijalan. Ako osvoji, Amerikanci će ja mislim učiniti sve da se prvo iskupe za ono prošle godine a drugo, pa sigurno će želeti da se istorija ispiše baš kod njih. Bio bi to potencijalno 21. slem i to još kalendarski. Možda i Golden Slam (OI).
Ali polako, prvo Vimbldon.
pre 5 godina
Tajna je da mu se islo sporadi sebe i velike potrebe pa zato nije bas mogao da se krece.
Zato se posle rastrcao olaksan.
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
(darko, 14. jun 2021 17:50)
Drugih vesti ima koliko hoces, ali lepih drugih vesti i nema bas toliko jer ne zaboravi da zivis u Srbiji... A u nedostatku drugih lepih vesti drugi ljudi koji ne zele da citaju crnu hroniku ili traceve iz rijalitija, odu na sportsku stranu i citaju o jednom od najvecih a verovatno i najvecem teniseru svih vremena koji je nase gore list... Citali bi ljudi i o fudbalerima sad zbog evropskog prvenstva ali nesto mi se cini da iz odredjenih razloga im za odmor od svakodnevnice i sivila zivota u Srbiji vise prijaju vesti o Novaku nego o fudbalerima (fudbal bi ih gurnuo iz sive u tamno sivu realnost)... A i tebe niko ne tera da citas vesti iz tenisa, na jedan klik od tebe se nalazi izbor da li ces neki drugi sport, neku drugu oblast, sta god te zanima...
pre 5 godina
Kako se samo kida u sebi zbog Novakovog uspeha. Ako mi je šta milije, to je da Novak postaje G.O.A.T. baš zbog ove ljige od čoveka.
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
pre 5 godina
Који клошар... Шта је заправо хтео да каже са тим одласком у тоалет, зашто га неко није питао? Мама ти била у тоалету, бре!
pre 5 godina
NOVAK JE NAJLEPŠA VEST! NARAVNO UZ NIKOLU JOKIĆA!
pre 5 godina
Vilander je narodski receno prelivoda,prvo je osporavao Djokovica,omalovazavao a kad je skontao da je ispao neznalica, a radi kao strucni komentator,onda je okrenuo plocu.Sada ga hvali na sva usta.Teski licemjer.Mi Srbi ko i uvijek,jako zaboravan narod.
pre 5 godina
Ja ovome ništa ne verujem. Sećam se kad je Đokoviću savetovao da propusti sezonu na travi, posle poraza od Čekinata na Rolan Garosu. Naravno, Novak ga nije nije poslušao i osvojio je Vimbldon. Zato se ne treba uljuljkivati u hvalospevima ovog stručnjaka, nego hrabro i skoncentrisano jedan po jedan Grend slem.
pre 5 godina
U pravu je Vilander, sto posto. Svaka mu je ko Njegoševa. I ja ponekad kada odem u wc vratim se ko nov. Joj razlike. Ko nebo i zemlja. Počeo sam u poslednje vreme češće da primenjujem taj ritual. Šta ćeš, godine čine svoje ;)))
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
(Shurda, 14. jun 2021 18:13) # Link komentara
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
(dace bog, 14. jun 2021 20:56)
Nije to reklama za sponzora, nego reklama za sam ES, jer samo oni prenose RG, USO i AO pa se hvale time. I u njoj nema najboljeg tenisera svih vremena. Postoji reklama za satove koja je sponzorska i u njoj su Federer, Cicipas i jos neki koji su "sponzoruse".
I nije jednom napisano zasto ga mrze, uleteo im je u bajku zvanu Fedal, rasturio i obrisao patos sa njima...
pre 5 godina
(Aleksa Pufta, 14. jun 2021 17:56)
Slazem se, to mogu da potvrdim jer to vidim i po sebi , rastrcim se posle klonje, kao leptiric.
pre 5 godina
A jel rekao nešto Kirjos?
pre 5 godina
Jašta.
pre 5 godina
Djokovic ce po svim parametrima biti najveći u to nema sumnje. To svi znaju. E sad za ovu energiju volju zelju i za ovaj preokret treba zahvaliti i onom Semiru Osmanovicu iz Visockih piramida u Bosni. Novak je u par navrata govorio da ga to oplemenjuje hrani daje mu elana i energije za mečeve. To ne treba zaboraviti i treba akcentirati. A bio je izložen kritikama zasto posećuje piramide i zavlaci se pod zemlju. Ima na ytubeu snimak setanja i koracanja odnosno boravak Novaka tamo.
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
(darko, 14. jun 2021 17:50)
Drugih vesti ima koliko hoces, ali lepih drugih vesti i nema bas toliko jer ne zaboravi da zivis u Srbiji... A u nedostatku drugih lepih vesti drugi ljudi koji ne zele da citaju crnu hroniku ili traceve iz rijalitija, odu na sportsku stranu i citaju o jednom od najvecih a verovatno i najvecem teniseru svih vremena koji je nase gore list... Citali bi ljudi i o fudbalerima sad zbog evropskog prvenstva ali nesto mi se cini da iz odredjenih razloga im za odmor od svakodnevnice i sivila zivota u Srbiji vise prijaju vesti o Novaku nego o fudbalerima (fudbal bi ih gurnuo iz sive u tamno sivu realnost)... A i tebe niko ne tera da citas vesti iz tenisa, na jedan klik od tebe se nalazi izbor da li ces neki drugi sport, neku drugu oblast, sta god te zanima...
(sofronije, 14. jun 2021 18:26) # Link komentara
Sofronije,svaka ti čast,objasnio si mu odlično i ponudio dobar izbor.Ali,zna on to i sam.Međutim,ubi njega zavist zbog Novakovih uspjeha.Da Novak gubi mečeve,onda bi tekstovi bili dobri,da on i slično društvo omalovažavajo Novaka u svojim komentarima i da veličaju njegove protivnike počev od Federera i Nadala pa do tamo nekog nepoznatog tenisera.Džaba pišeš,nema njima pomoći.
pre 5 godina
bice jako jako tesko ali ne i nemoguce. vimbldon je izvesniji...njujork je malo teze ali verujem da ce uspeti. to sam verovao i ovde napisao jos kada je bio melburn. tada nisam racunao sa olimpijskim igrama, ali sam napisao da ce ove godine uzeti zlatni slem. zato sto je novakov karakter takav. zeli ne samo da obara rekorde vec i silu da demonstrira. takvi smo, sta ces. navijam svom snagom za njega. to je prica koja me raduje. i da nije nas, radovala bi me takva borba.
pre 5 godina
Vilander to priča, a u sebi misli: JA SAM GOAT !
pre 5 godina
@Predator
I tata bi sine.
pre 5 godina
@potterhead
Pa pazi, Vimbldon je krucijalan. Ako osvoji, Amerikanci će ja mislim učiniti sve da se prvo iskupe za ono prošle godine a drugo, pa sigurno će želeti da se istorija ispiše baš kod njih. Bio bi to potencijalno 21. slem i to još kalendarski. Možda i Golden Slam (OI).
Ali polako, prvo Vimbldon.
U jednu činjenicu sam siguran, a to je da Novaku amerikanci sigurno neće pomoći. Mogu mu samo odmoći, kao što su i do sada radili.
pre 5 godina
blek stena@
A sto bi ga slusao druze?nije mu trener niti je u njegovom stabu,a i ako gledamo Nole je visetruko bolji igrac nego on sto je bio i to po svim parametrima,a necu ni da spominjem kakve je sve nebiloze izjavljivao prethodnih godina!.
pre 5 godina
A sta kaze Barbara?
(GanDra Šajkaš, 14. jun 2021 17:33)
Bara Bar!
pre 5 godina
Samo da ga zdravlje služi i sve je tu,i Wibledon i US open...
pre 5 godina
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
(dace bog, 14. jun 2021 20:56)
Svaka ti čast, nisam znao da i Nadal nosi Uniklo. Čitaš novine iz 2017. godine, kasni poštanska kočija u tvoje selo?
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
(Shurda, 14. jun 2021 18:13) # Link komentara
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
pre 5 godina
Bitno je da Eurosport i dalje uporno ponavlja kako Rafa dobija Noleta a Federer Marina
pre 5 godina
E moj nolo
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
pre 5 godina
E moj nolo
pre 5 godina
Kako se samo kida u sebi zbog Novakovog uspeha. Ako mi je šta milije, to je da Novak postaje G.O.A.T. baš zbog ove ljige od čoveka.
pre 5 godina
Који клошар... Шта је заправо хтео да каже са тим одласком у тоалет, зашто га неко није питао? Мама ти била у тоалету, бре!
pre 5 godina
Djokovic ce po svim parametrima biti najveći u to nema sumnje. To svi znaju. E sad za ovu energiju volju zelju i za ovaj preokret treba zahvaliti i onom Semiru Osmanovicu iz Visockih piramida u Bosni. Novak je u par navrata govorio da ga to oplemenjuje hrani daje mu elana i energije za mečeve. To ne treba zaboraviti i treba akcentirati. A bio je izložen kritikama zasto posećuje piramide i zavlaci se pod zemlju. Ima na ytubeu snimak setanja i koracanja odnosno boravak Novaka tamo.
pre 5 godina
Vilander to priča, a u sebi misli: JA SAM GOAT !
pre 5 godina
Posedovao bih Barbaru
pre 5 godina
Vilander je narodski receno prelivoda,prvo je osporavao Djokovica,omalovazavao a kad je skontao da je ispao neznalica, a radi kao strucni komentator,onda je okrenuo plocu.Sada ga hvali na sva usta.Teski licemjer.Mi Srbi ko i uvijek,jako zaboravan narod.
pre 5 godina
U pravu je Vilander, sto posto. Svaka mu je ko Njegoševa. I ja ponekad kada odem u wc vratim se ko nov. Joj razlike. Ko nebo i zemlja. Počeo sam u poslednje vreme češće da primenjujem taj ritual. Šta ćeš, godine čine svoje ;)))
pre 5 godina
Djokovic kao da ima brata blizanca koji ceka u svlacionici i onda kad Novak gubi i ode do toaleta ovaj drugi izadje na teren. Salim se naravno ali Djokovic u prva 2 seta i Djokovic u 3,4 i 5 su nebo i zemlja
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
(darko, 14. jun 2021 17:50)
Drugih vesti ima koliko hoces, ali lepih drugih vesti i nema bas toliko jer ne zaboravi da zivis u Srbiji... A u nedostatku drugih lepih vesti drugi ljudi koji ne zele da citaju crnu hroniku ili traceve iz rijalitija, odu na sportsku stranu i citaju o jednom od najvecih a verovatno i najvecem teniseru svih vremena koji je nase gore list... Citali bi ljudi i o fudbalerima sad zbog evropskog prvenstva ali nesto mi se cini da iz odredjenih razloga im za odmor od svakodnevnice i sivila zivota u Srbiji vise prijaju vesti o Novaku nego o fudbalerima (fudbal bi ih gurnuo iz sive u tamno sivu realnost)... A i tebe niko ne tera da citas vesti iz tenisa, na jedan klik od tebe se nalazi izbor da li ces neki drugi sport, neku drugu oblast, sta god te zanima...
(sofronije, 14. jun 2021 18:26) # Link komentara
Sofronije,svaka ti čast,objasnio si mu odlično i ponudio dobar izbor.Ali,zna on to i sam.Međutim,ubi njega zavist zbog Novakovih uspjeha.Da Novak gubi mečeve,onda bi tekstovi bili dobri,da on i slično društvo omalovažavajo Novaka u svojim komentarima i da veličaju njegove protivnike počev od Federera i Nadala pa do tamo nekog nepoznatog tenisera.Džaba pišeš,nema njima pomoći.
pre 5 godina
Pa pazi, Vimbldon je krucijalan. Ako osvoji, Amerikanci će ja mislim učiniti sve da se prvo iskupe za ono prošle godine a drugo, pa sigurno će želeti da se istorija ispiše baš kod njih. Bio bi to potencijalno 21. slem i to još kalendarski. Možda i Golden Slam (OI).
Ali polako, prvo Vimbldon.
pre 5 godina
A sta kaze Barbara?
pre 5 godina
Da li postoje u ovoj zemlji neke druge lepe vesti osim Djokovica? Ima li nesto drugo cemu bismo mogli da se radujemo ili moramo da se tesimo uz 10 vesti na dan o Djokovicu? Ovo prelazi u patetiku i bolest.
(darko, 14. jun 2021 17:50)
Drugih vesti ima koliko hoces, ali lepih drugih vesti i nema bas toliko jer ne zaboravi da zivis u Srbiji... A u nedostatku drugih lepih vesti drugi ljudi koji ne zele da citaju crnu hroniku ili traceve iz rijalitija, odu na sportsku stranu i citaju o jednom od najvecih a verovatno i najvecem teniseru svih vremena koji je nase gore list... Citali bi ljudi i o fudbalerima sad zbog evropskog prvenstva ali nesto mi se cini da iz odredjenih razloga im za odmor od svakodnevnice i sivila zivota u Srbiji vise prijaju vesti o Novaku nego o fudbalerima (fudbal bi ih gurnuo iz sive u tamno sivu realnost)... A i tebe niko ne tera da citas vesti iz tenisa, na jedan klik od tebe se nalazi izbor da li ces neki drugi sport, neku drugu oblast, sta god te zanima...
pre 5 godina
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
(dace bog, 14. jun 2021 20:56)
Svaka ti čast, nisam znao da i Nadal nosi Uniklo. Čitaš novine iz 2017. godine, kasni poštanska kočija u tvoje selo?
pre 5 godina
Tajna je da mu se islo sporadi sebe i velike potrebe pa zato nije bas mogao da se krece.
Zato se posle rastrcao olaksan.
pre 5 godina
Ode kao Klark Kent, vrati se ko supermen.
pre 5 godina
Jašta.
pre 5 godina
NOVAK JE NAJLEPŠA VEST! NARAVNO UZ NIKOLU JOKIĆA!
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
(Shurda, 14. jun 2021 18:13) # Link komentara
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
pre 5 godina
Ja ovome ništa ne verujem. Sećam se kad je Đokoviću savetovao da propusti sezonu na travi, posle poraza od Čekinata na Rolan Garosu. Naravno, Novak ga nije nije poslušao i osvojio je Vimbldon. Zato se ne treba uljuljkivati u hvalospevima ovog stručnjaka, nego hrabro i skoncentrisano jedan po jedan Grend slem.
pre 5 godina
(Aleksa Pufta, 14. jun 2021 17:56)
Slazem se, to mogu da potvrdim jer to vidim i po sebi , rastrcim se posle klonje, kao leptiric.
pre 5 godina
blek stena@
A sto bi ga slusao druze?nije mu trener niti je u njegovom stabu,a i ako gledamo Nole je visetruko bolji igrac nego on sto je bio i to po svim parametrima,a necu ni da spominjem kakve je sve nebiloze izjavljivao prethodnih godina!.
pre 5 godina
Odličan komentar Vilendera juče: "Cicipas je imao 2:0 u setovima ali ni u jednom trenutku nije bio ni blizu pobede".
pre 5 godina
A jel rekao nešto Kirjos?
pre 5 godina
@Predator
I tata bi sine.
pre 5 godina
Nije mi stvarno jasno, nevezano za Vilandera, zasto ES forsira izmedju pauza mec Nadal - Djokovic sa proslog RG a pogotovo je nejasno zasto daju Federer - Cilic sa AO iz 2018?!...a Novakovih meceva nigde (AO 2020,2021, Wimbldon 2019 itd). Zaista nekorektno i krajnje pokvareno a broj 1 je u pitanju.
(Shurda, 14. jun 2021 18:13) # Link komentara
Sponzori diktiraju sta ce da emituju i reklamiraju, a dobro znate koju marku predstavljaju manekeni dzemperko i Nadal
(dace bog, 14. jun 2021 20:56)
Nije to reklama za sponzora, nego reklama za sam ES, jer samo oni prenose RG, USO i AO pa se hvale time. I u njoj nema najboljeg tenisera svih vremena. Postoji reklama za satove koja je sponzorska i u njoj su Federer, Cicipas i jos neki koji su "sponzoruse".
I nije jednom napisano zasto ga mrze, uleteo im je u bajku zvanu Fedal, rasturio i obrisao patos sa njima...
pre 5 godina
bice jako jako tesko ali ne i nemoguce. vimbldon je izvesniji...njujork je malo teze ali verujem da ce uspeti. to sam verovao i ovde napisao jos kada je bio melburn. tada nisam racunao sa olimpijskim igrama, ali sam napisao da ce ove godine uzeti zlatni slem. zato sto je novakov karakter takav. zeli ne samo da obara rekorde vec i silu da demonstrira. takvi smo, sta ces. navijam svom snagom za njega. to je prica koja me raduje. i da nije nas, radovala bi me takva borba.
pre 5 godina
@potterhead
Pa pazi, Vimbldon je krucijalan. Ako osvoji, Amerikanci će ja mislim učiniti sve da se prvo iskupe za ono prošle godine a drugo, pa sigurno će želeti da se istorija ispiše baš kod njih. Bio bi to potencijalno 21. slem i to još kalendarski. Možda i Golden Slam (OI).
Ali polako, prvo Vimbldon.
U jednu činjenicu sam siguran, a to je da Novaku amerikanci sigurno neće pomoći. Mogu mu samo odmoći, kao što su i do sada radili.
pre 5 godina
A sta kaze Barbara?
(GanDra Šajkaš, 14. jun 2021 17:33)
Bara Bar!
pre 5 godina
Samo da ga zdravlje služi i sve je tu,i Wibledon i US open...
pre 5 godina
Bitno je da Eurosport i dalje uporno ponavlja kako Rafa dobija Noleta a Federer Marina
33 Komentari
Sortiraj po: