Fudbal 12

Petak, 23.04.2021.

20:00

Novi Pazar i sa igračem manje bolji od Zlatibora

Fudbaleri Novog Pazara pobedom na gostovanju Zlatiboru otvorili su 33. kolo Linglong Superlige Srbije.

Novi Pazar i sa igraèem manje bolji od Zlatibora IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

12 Komentari

Sortiraj po:

Ocajno sudjenje

pre 3 godine

Samo gazite Plavi, pored protivnickog tima, cesto imate i sudije protiv vas, kao i danas ali kad odigrate dobro, niko vam ne moze nista

Tema

Bravo Pazarci samo napred. Samo gazite. Na svakom gostovanju imate sudije protiv vas. Danas sa igracem manje 70 i nesto minuta. Sve pohvale za igrace Pazara.

Razocarani Srbin

samo pogledajte dosadasnjih 6 utakmica pazara i zlatibora... bas cudno da su odigrali 6 utakmica bez neresenog rezultata, svake godine oba ostvare po jednu pobedu... u prvom delu sezone pobedio zlatibor u gostima 1-2.
Da li je neko ocekivao da ovde nece biti 2 ?!?!

Чеда Владин

Па како да не остане у ЕЛИТИ ,зашто би онда и улазио и то као 10. из друге лиге.

Ogromna razlika

Pazar i Rad nisu za poredjenje, ovi prvi uvek imaju sudije protiv njih, narocito na gostovanjima dok je kod Radovaca obrnuta situacija, sudije su njihove na svakoj utakmici, narocito u poslednjih desetak kola !