Fudbal 14

Subota, 17.04.2021.

11:15

Asano: Mačva nas je šokirala

Fudbaler Partizana Takuma Asano rekao je da ih je ekipa Mačve iznenadila postizanjem gola u ranoj fazi meča.

Asano: Maèva nas je šokirala IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

14 Komentari

Sortiraj po:

ajmo

pre 3 godine

Realno bismo razbili Zvezdu 3-0 da u poluvremenu nije usledio jedan telefonski poziv.
(roarrr, 17. april 2021 11:21)
Grobarska objektivnost...
Razbili bi vas, pobedili bi vas...pa što niste,imali ste jedan šut( stativa) u prvom poluvremenu i to znači bili bolji???a Mustafa što je odbranio zicer?
onaj prolećni derbi dali gol posle naše greške i onda bunker 80min? jeste nas i tad mogli razbiti a opet niste?

Gazda Dojkan

Na stranu provokacije... Asano i možda Suma su jedini igrači Partizana koji bi MOŽDA mogli igrati u prvih 11 Zvezde.
(szobi, 17. april 2021 12:58)

Ja mogu da igram u prvih 11 Zvezde. I nikakve razlike ne bi bilo. Sve dok duh lebdi nad samozvanom Marakanom.
A taj Suma kad je usao u derbiju, nama se raspala igra. Toliko o tvom poznavanju fudbala.

Pop Cira

(roarrr, 17. april 2021 11:21)

Da mi je znati koliki je telefonski racun toga sto godinama zove na poluvremenu utakmica. Lako je vama, vasi su svojevremeno dok su bili u mogucnosti zvali iz bunkera a to je bilo besplatno.

sofronije

mozda je trebalo da se sklone i ne napadaju a kamoli da daju jos i gol
(noca, 17. april 2021 11:45)

Mislis kao na utakmici OFK BGD protiv FKCZ, kada gosti nisu presli polovinu, domaci vodili 2:0 na poluvremenu, imali vise od igre ali onda je usledio jedan prijateljski dolazak u domacu svlacionicu gostujuceg funkcionera i u drugom poluvremenu domacin ne prelazi polovinu a gost pocinje da pokazuje svoje raskosno fudbalsko umece i postize cak SEST golova ekipi kojoj pola sata pre toga nije mogao da pridje do sesnaesterca... O takvom sklanjanju pricas?

Težak minus već godinama

-12 u aprilu

Skorpion

Najbolji igrac JSL!!
A panteri se smejali kada je rekao da ce da da 30 komada kad se navikne!!
(Grobar, 17. april 2021 11:32)

Koliko je dao u derbiju i koliko je dao u evropi zar niste sami pricali da je to merilo. Tim ekipama kojima je on dao golove i ja bih dao samo da spojim 3-4 treninga.

Papilon

Apsolutno razumem ovog lika, kada su izisli na teren i videli ko je sudija sokirali su se sto je dozvolio da Macva da gol u 2-3 minutu.