Fudbal 6

Subota, 27.02.2021.

19:53

Miha se radovao – Bolonja lako dobila Lacio

Fudbaleri Bolonje su rezultatom 2:0 pobedili Lacio u utakmici 24. kola italijanske Serije A.

Miha se radovao – Bolonja lako dobila Lacio IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Dragan

pre 3 godine

Par nedozrelih klinaca komentariše utakmicu koju nisu ni gledali.Lazio je izgubio zbog promašenog penala koji je izveo Imobille, prosto je poklonio loptu golmanu u 8 minutu.Posle toga primili su gol i tu je bio kraj, jer posle toga su imali loptu u nogama, ali bez velikih šansi osim pri kraju dve velike, ali to je bilo posle drugog gola.Lazio je imao lopu u nogama 60% od igre i to pokazuje koliko su bili nadmoćni, ali bez konkretnih šansi.Sudija nije dosudio čisti penal nad S.M. Savićom, to se potvrdilo i posle usporenog, ali on nije hteo da gleda War.Savić je odlično odigrao, u njegovom stilu, ali jednostavno njegove lopte nije imao ko da primi i prihvati.Usput, čestitam momku rođendan i nadam se da će i kod novog selektora imati vrlo važnu ulogu u timu, jer je jedan od naših najboljih igrača, to je neosporno.