Tenis 21

Sreda, 18.11.2020.

14:30

Zverev uz dosta muke do prve pobede u Londonu

Nemački teniser Saša Zverev pobedio je Dijega Švarcmana sa 2-1 u setovima u drugom kolu Završnog turnira u Londonu.

Zverev uz dosta muke do prve pobede u Londonu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

21 Komentari

Sortiraj po:

Poštovalac igre

pre 3 godine

Boga mi ovaj duel nije bio toliko interesatan za gledanje iako Zverev ima šansu još uvek da se plasira u polufinale a Diego očigledno da nakon ovog poraza postalo gotovo nezamislivo da postoji tračak nade može u polufinale.

boban,nis

"Nemac je savladao Argentinca posle dva sata i 13 minuta tenisa – 6:3, 4:6, 6:3".
Pre bi se reklo Rus je savladao Nemca.Sta ti je ovaj nas svet,cudo!
(boban,nis,18. novembar 2020 18:13)

Zverev je rodjen u Nemackoj, a Svarcman u Argentini i tako se i izjasnjavaju. Ko jos prebrojava ljudima krvna zrnca. Po toj logici onda kada Troicki pobedi Djerea mozes da kazes Rus pobedio Madjara.
(Jelena, 18. novembar 2020 18:46)

Znaci ne sme covek ni da se nasali,kakva krvna zrnca,kakvo izjasnjavanje?

boban,nis

Jelena

statistics

Polufinala Novak - Nadal, Tim - Medvedev
* Tim je skroz sazreo i male šanse ima rus u polufinalu.
* Rafa-Nole poslednjih 15 mečeva na tvrdoj podlozi 13/2,
9 uzastopnih za Novaka. Drž' se Rafa šljake...

matori

@Rekao sam posle Novakovog meca da je jasno da ce svi u grupi da pobede Svarcmana sa 2:0. Svarcman je definitivno ovde najgori igrac.
(Goran, 18. novembar 2020 16:54)

ali Zverev ima najslabiju glavu!
eno, uzeo mu Švarcman set, a Zverev vodio 3-1....

Njih dvojica su odigra li četiri puta dosad skor je nerešen.

Inače prednost dati blagu Aci zbog rezultata u dvorani ne Diegu kome ovo prvo učešće na završnom turniru.

Majstor sa mora

Mora biti borbe ovdje. Švarcman ne može odigrati toliko loše kao protiv Đokovića i kao protiv upravo Zvereva u Kelnu. 3 seta sasvim moguća.