Fudbal 14

Nedelja, 25.10.2020.

19:20

Drama u "Morači", Lešić tragičar FMP-a VIDEO

Košarkaši FMP-a iz Železnika imali su priliku za veliki "skalp", ali su posle drame poraženi od Budućnosti u Podgorici.

Drama u "Moraèi", Lešiæ tragièar FMP-a VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

14 Komentari

Sortiraj po:

Mladen cg

pre 3 godine

I pored tri uzastopna promašaja Lešića, Ivanović je napravio nesportski faul kod rezultata 77:74, na 15-tak sekundi prije kraja. Čović je pogodio 2 slobodna i FMP je imao napad za pobjedu , u kome je Nenadić izblokiran od strane Ivanovića. Šteta, jer je propuštena velika prilika za košarkaše iz Železnika. Čović je pokazao da je odličan plej , jedan od najboljih u Srbiji. ( večeras 8 asistencija).U Zvezdi je igrao pod velikim pritiskom , i to se odrazilo na kompletan utisak.

Kuki

Buducnost dobija tri triler zavrsnice, utakmice na jednu loptu i to redom: Partizan, Borac, FMP. Ne mogu da verujem. Sva tri nasa kluba su uspela da izgube utakmice za koje su imali lepu priluku da ih dobiju.

ogicg

xyz-drug ne zavisi samo od njih.Al to su dva nova igraca plus za rotaciju.Valjda znas da je to bitno.A iskreno slabo se razumijes u kosarku kad to pricas za Dela vale.Top igrac.

Gossa placa Zeljko

Steta za FMP, Lesic katastrofa, ne znam ni sto je ulazio da igra zavrsnicu. Sudije standardno pogurale Buducnost, ali Lesic je imao sve u svojim rukama. Zaista mi nije jasna takva katastofa od tako iskusnog igraca u zavrsnici.

xyz

@ogicg
Ako vam sezona zavisi od Mitrovica ( o kome mislim sve najbolje) i Delavalea (o kome mislim da je nikakav igrac) onda ta sezona ne moze da se zavrsi dobro. Maksimum ekipe, polufinale ABA lige a u CG mislim da je i Mornar bolji

ogicg

Buducnost je premorena i to se vidi.Cim pocnu da igraju Mitrovic a sjutra stize i dela vale bice druga pjesma.Veceras Danilo Nikolic i Sehovic trojke 10-0 sad i nikad vise.Fmp sasvim solidna ekipa.

Marko

Jel ima neko informaciju šta je sa Đotđevićem?, limitirani Lešić je igrao 90% utakmice ali glavni krivac je onaj ćelavi što ga je Jovanović uveo na minut i po do kraja.Napravio nameran faul dao Ivanovicu dva sl.bacanja posle kojih se budućnost vratila a pre toga nisu mogli koš da ubodu jedno 3 minuta i FMP imao seriju 7:0.