Fudbal 9

Petak, 03.07.2020.

08:52

Klop zadovoljan ubedljivim porazom: Moglo je da bude 5:3

Jirgen Klop je stao u odbranu svojih izabranika posle ubedljivog poraza od Mančester sitija.

Klop zadovoljan ubedljivim porazom: Moglo je da bude 5:3 IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

miodrag

pre 3 godine

E moj klope, ja sam mislio da samo nasi timovi mogu da u...u u ovakvim situacijama! Ugled se ne stice samo titulama, vec I time kako se ponasas kada ih osvojis. Ovakav poraz , odmah posle osvojene titule ne sluzi na cast! A izjava.....uzas....dobro smo igrali, rezultat je previsok, moglo je da bude 10 :5 za njih, 6:3, 4:2 ….mogli smo da damo neki gol....pa dobro bre covece ….to ne lici na jednog Nemca!

Buljko

E moji grobari,Siti dobije Liverpula 4:0,razbije ga i igrom i rezultatom i nikome ne padne na pamet da ospori titulu Liverpulu,a ovi mučenici iz Humske jedva dobiju
utakmicu u kupu,štede vreme zadnjih 30 minuta utakmice,slučajno frljnu jedan gol i kažu da su najbolji tim u zemlji i da je Zvezda lažni šampion....e zbog toga će Zvezda biti prvak i narednih deset godina sve dok ne shvatite da je problem u vašem klubu i vašoj upravi a ne u Zvezdi