Fudbal 2

Sreda, 17.06.2020.

21:00

Nula Vile i Šefilda u prvom "postkoronskom" meču u Premijer ligi

Fudbaleri Aston Vile i Šefild junajteda odigrali su bez golova u 28. kolu Premijer lige.

Nula Vile i Šefilda u prvom "postkoronskom" meèu u Premijer ligi IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

2 Komentari

Sortiraj po:

toba

pre 3 godine

Premijer liga i nista se nije promenilo.. Gol za Sefild 43 minut lopta prelazi pola metra gol liniju nema gola... Izgleda da su Englezi zaboravili da vrate gol tehnologiju... Cirkus od sudija se nastavlja
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Downtown, 17. jun 2020 21:31)

Ajde sto nisu upalili gol tehnologiju, ali sta je sa VAR-om? Zar nisu mogli da jave sudiji da je greska. U poluvremenu su morali da preinace rezultat ako nista drugo.
Malo pre prekida PL je sviran jedan penal za Siti nakon provere VAR-a. U medjuvremenu se igra nastavila a proslo je 6 minuta od incidenta i ipak je sviran penal. Ne znam sto isto tako nisu mogli da sviraju gol naknadno?!