Košarka 13

Ponedeljak, 07.10.2019.

19:05

Trinkijeri: Uživam kad dobijemo utakmice, a loše igramo

Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da će njegov tim imati veliku želju u meču protiv Tofaša u Evrokupu pred domaćim navijačima.

Trinkijeri: Uživam kad dobijemo utakmice, a loše igramo IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

13 Komentari

Sortiraj po:

nebitan srbin

pre 4 godine

pobeda ili poraz uspeh ili neuspeh ponosan sam sto sam navijac partizana od rodjenja sada i uvek. jedan covek nekada davno lepo rece: nije uvek lako navijati za partizan ali je lepo.

djole

To moze samo jedno da znaci, a to je da sudijska trojka odradjuje posao...
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Zdravko, 7. oktobar 2019 19:19)

Daaaa ti kao delija kao da ima nesto da se bunis, i u kosarci i fudbalu. Vidim da ste se vratili na stare puteve: golovi u 97-om minutu, nepostojeci penali...a onda opet opletete po sudijama. Valjda vam smeta samo dva penala, vi bi jos par, cisto za sigurnu pobedu.

Alek titule

Iskoristiti priliku kosarkaske utakmice da se kaze kakvo je stanje u drzavi kada je sport u pitanju. Indjija, Napredak, Vojvodina, Radnicki u nekih 9 kola, 4 su namestili. Kkfmp 13,5 miliona, a Kk Partizan 3,5 miliona. Dosta je.