Fudbal 10

Četvrtak, 29.08.2019.

22:15

Kostić u stilu Mihajlovića – od prečke u gol VIDEO

Fudbaler Ajntrahta iz Frankfurta Filip Kostić postigao je spektakularan gol protiv Strasbura u revanš utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

Kostiæ u stilu Mihajloviæa – od preèke u gol VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

očigledno

pre 4 godine

Kad igrač daje golove iz slobodnog udarca , pogotovo ovakve , mislim da je dostigao svoj igrački zenit
(car, 29. avgust 2019 22:49)

Niđe veze, znači kad bi klinac od 16-17 godina dao ovakav gol, to bi značilo da je na vrhuncu svoje karijere?

Milivoje

Odličan je i veoma zahvalan igrač.
A Joveljić se pokazao u lošem svetlu. Dobio je par minuta da igra i uspeo je da se sudiji unese u lice i uputi vulgarne reči. Veoma razočaravajuće. Momku treba psiholog, inače neće daleko dogurati.

očigledno

(Milivoje, 29. avgust 2019 22:27)

Ajde ne lupaj molim te, zato što se uneo u lice sudiji (što radi apsolutno svaki fudbaler) i zato što ti misliš da je rekao neke vulgarne reči, njemu je potreban psiholog? Svako ko zna Joveljića, zna da je on fin i vrlo dobro vaspitan dečko, takođe vrlo inteligentan, da ne pominjem to što je i dalje vrlo mlad.
Ja bih pre rekao da je tebi potrebna stručna pomoć...