Fudbal 11

Nedelja, 25.08.2019.

14:18

Francuski sudija "deli pravdu" Partizanu i Moldeu

UEFA je odredila arbitre koji će voditi revanš utakmicu plej-ofa za plasman u Ligu Evrope između Moldea i Partizana.

Francuski sudija "deli pravdu" Partizanu i Moldeu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

11 Komentari

Sortiraj po:

Peđa

pre 4 godine

Jedini nacin da Sadik postigne gol je da se lopta odbije od njega u gol. Kao navijac CZ, zelim Partizanu i normalnim grobarima plasman u LE.

fiesta

@zvezdale, Probaj da budes malo bolji covek, da ne mrzis, videces koliko je zivot tada lepsi! Vatreni sam Partizanovac od malih nogu, 1993. godiste, dakle spadam u neke mladje generacije, ali nikad nisam pozeleo C. Zvezdi nesto lose. Naucio sam da se radujem uspesima i jednih i drugih.

zvezdale

Najlepši mogući scenario: Tvrda utakmica bez šansi, 90. minut i dalje je 0:0, sudija pokazuje 5 minuta nadoknade. Produžava se na 7 minuta zbog valjanja igrača partizana po terenu. Kreće poslednji napad Moldea i... Penal! Molde ga realizuje i prolazi u Ligu Evrope! 80% Srbije slavi do kasno u noć!