Košarka 20

Sreda, 23.01.2019.

22:33

Limož ispustio pobedu, Unikaha "pobegla" Zvezdi

Košarkaši Unikahe slavili su u Limožu posle neizvesne završnice rezultatom 78:77 u drugoj fazi Evrokupa.

Limož ispustio pobedu, Unikaha "pobegla" Zvezdi IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

20 Komentari

Sortiraj po:

Kopernik

pre 5 godina

A zasto ne bi Unicaja mogla dobiti Valenciu?

Prvenstvo Spanije imaju isti odnos pobjeda i poraza. Medjusobni susret: Unicaja-Valencia 86:73

Toliko

Ali Zvezda je favorit za osvajanje kupa Marinka Rokvića?
(ja, 23. januar 2019 23:29)

Ne,partizan igokea je favorit za osvajanje kupa Bore Drljače.

Sale Kg

BUDUCNOST CE BITI PRVAK ABA LIGE ...ZIVI BILI PA VIDELI ...DOVODE JOD JEDNU PETICU A I SAD SU NAJJACI !!! JA SAM GROBAR ALI TAKO JE PO MENI .

Mare

To je to, veceras se zvanicno Zvezda oprostila od Evrope za ovu sezonu a tqko ce i od ABA jos malo kada krene Play-off.
(Cripto nije buducnost, 23. januar 2019 22:34

iii, sta onda?? Cak i da bide tako, i to je sport, ne moze se uvek pobedjivati i osvajati.

Dag Kristi

Meni je ovo sjajan rezultat. Zbog čega gubiti snagu na takmičenje koje ni u najluđim snovima ne možemo osvojiti, i na kraju ostati bez najbitnijeg-ABA lige?

Ivan

Tako je bre!!! Veliki pozdrav za sve one koji su rekli da ih veceras Limoz spasava.
(navijac, 23. januar 2019 22:35)

Koju ti konkretno korist imas od toga? Javi se posle derbija.

mladen

To bi bilo to,okrenuti se ABA ligi,a Partizanu sve najbolje pa ko zna Trinkijeri je osvajao vec EC sto ne bi ponovio... Da imamo 2 u EL... Mada pre ce Talijan sPartizanom osvojiti EC nego Tomic sa CZ ABA

DzoniKg

Juce Partizan ispusti +5 u posl sekundi, Zvezda u posl sekundi izgubi. Nakon tih meceva, Ritas izgubi u poslednjoj sek, danas Limoz izgubi skoro u poslednjoj sekundi. Sve sto je moglo naopako desilo se, samo sto je Kk CZV u jos losijoj situaciji.