Fudbal 11

Nedelja, 21.10.2018.

16:08

Valijente: Propuštene šanse nas koštale gubitka dva boda

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da osvoje više od boda na gostovanju Spartaku u Kuli (0:0), a slaba realizacija opet se pokazala kao veliki problem.

Valijente: Propuštene šanse nas koštale gubitka dva boda IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

11 Komentari

Sortiraj po:

sd

pre 5 godina

Jel si ti igrao/gledao utakmicu? Spartak je bilo dosta bliži pobedi, još kada se doda nedosuđeni penal i 100% šansa na kraju. Vama je bod k'o kuća.
(Шомика_ЦЗВ, 21. oktobar 2018 16:39)
Kao prvo, Spartak uopste nije bio bliži pobedi, prvo poluvreme su bili bolji, ali nisu imali neku izgledniju šansu, drugo poluvreme 4 puta prešli centar i jedino ta prilika na kraju.
Drugo, kod sporne situacije, igrač Spartaka je bio u ofsajdu i jedini oštećeni tim da je sudija svirao penal bio bi Partizan.
Malo više objektivnosti, pošto vidim da komentarišeš svaku Partizanovu vest.