Fudbal 4

Četvrtak, 18.10.2018.

13:00

Nikolić: Rezultati Spartaka ne smeju da nas zavaraju

Fudbaleri Partizana u nedelju gostuju Spartaku (13h) u Kuli, u 12. kolu Superlige Srbije, a u centru pažnje će posebno biti Nemanja Nikolić.

Nikoliæ: Rezultati Spartaka ne smeju da nas zavaraju IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

4 Komentari

Sortiraj po:

kddk

pre 5 godina

kad smo kod filijala je l to crno-beloj publici krivo sto Tole vise nije u sedlu oba pomenuta kluba i je l se secate meca od pre 7-8 godina koji se igrao do 98. minuta (citaj dok Neca Tomic nije ubacio gol)

Nicky boy

Posebnu motivaciju imamo protiv ekipa koje su filijale državne mezimice i koje protiv Partizana ginu, a Zvezdi se sklanjaju.

Kada ni sklanjanje ne upali, onda Zvezdu pogura neki sudija. Često, međutim, to ide zajedno - i sklanjalica i sudija, na istoj utakmici.

Tako da očekujem da Spartak izgine, ali završi sa tri gola u svojoj mreži.