Fudbal 52

Petak, 05.10.2018.

11:56

Zaboravite istanbulsko finale, dobili smo najveći preokret u istoriji!

Jedan od najvećih, ako ne i najveći preokret u istoriji fudbala, dogodio se u meču drugog kola juniorskog FA kupa između Nuniton Boroua i Hejlzoven tauna.

Zaboravite istanbulsko finale, dobili smo najveæi preokret u istoriji! IMAGE SOURCE

Rusija - CG 3-0
Srbija-Lihtenstajn 15-0 (pre ove izgubile od Danske 0-5)

Turski konjanici iz Zeleznika

Jumko
A ja pomislio da je zvezda preokrenula protiv Psza ili Hrvatska protiv Spanije. E moj ti, najgora si kombinacija, em delija em Hrvat, nije ti lako

dzodza

Dezinformacija, po našim "seoskim" ligama ima na pretek takvih sličnih preokreta, a čak su i više profi fudbal, jer su ovde u pitanju deca.

Jah

Ovo je česta pojava kod amatera. I kod nas toga ima zbog nameštanja, a ponekad se i desi. Ima rezultata koji budu preko 10 golova.
Uporediti ovo i finale LS je upoređivanje Lise An sa desnicom.

dejanR

Najuzbudljiviji meč koji sam gledao je bio Rumunija : Jugoslavija. Bila je potrebna pobeda od dva gola razlike da bi se plasirali, Rumuni posle 10 minuta vodili 2:0, bilo tri izejdačenja i tri prekokreta, i na kraju je bilo 4:6.

Linvu Racq

Najveci preokret je kada je 8/3 dobilo 8/1 davne 1990 u OS Stepa Stepanovic. Na poluvremenu bese 5:0 za 8/1 a mi dobismo na penale posle 6:6.

strselj

ako je ovo bila regularna utakmica, posle ovog rezultata igraci porazenog tima ozbiljno treba da se zapitaju da li da nastave sa fudbalom ili da menjaju profesiju. Iako je rec o juniorima.

Man United 4ever.

Istanbulski je mozda najveci, ali najspektakularniji je bio na Nou Kampu 1999. Od 0-1 do 2-1 u 90+3. Teddy Sheringham i Ole Gunnar Solskjaer.

Лепи Цане

Гол из 83. минута је под знаком питања. Нестрпљиво чекамо извештај архитекте.

Dušan

Ovo se i nama dogodilo u balonu jednom, samo smo vodili 8-2, došlo na 8-8 i onda naravno pobedili u poslednjem trenutku dok je deda ulazio da nas tera treći put