Fudbal 9

Nedelja, 29.07.2018.

22:53

Rane Marka Jankovića iz Surdulice (FOTO)

Fudbaleri Partizana pobedili su Dinamo iz Vranja sa 1:0 u drugom kolu Superlige, ali jedan igrač neće pamtiti meč po dobrom.

Rane Marka Jankoviæa iz Surdulice (FOTO) IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

H.U.D.

pre 5 godina

Ovo su tragovi krampona sa kopački Dinamovog crnoputog napadača koji je, nakon što ga je prvo sapleo, i "pregazio" omalenog Partizanovog vezistu nanevši mu ove povrede uz cepanje dresa na leđima, što je i komentator primetio u prenosu
Ekipa Dinama je bila iznenađujuće agresivna u ovom meču ( za razliku od prethodnog) i dobro su prošli i u broju golova i u broju kartona koje su zasluženo dobili
Njihov trener bi trebao navijačke strasti da zadrži za sebe i da se više bavi radom sa svojom ekipom jer će im borba za opstanak u ligi biti veoma teška

bs

2 penala nisu dosudjena Partizanu , igraci Dinama su uz svaki kontakt pravili " sitan " faul koji se kao ne vidi , 20 minuta se ljudi izlezavaju na travi i ja tvrdim da je najveci problem srpskog fudbala sto se igra na seoski nacin, mesarski bez imalo respekta prema protivniku pa je vecini fudbalera uspeh ako pripoje djon sa podkolenicom protivnika