Fudbal 10

Subota, 14.04.2018.

22:19

Bajern silan protiv Borusije, Bavarci ne popuštaju gas

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu Borusiju Menhengladbah sa 5:1 u utakmici 30. kola nemačke Bundeslige.

Bajern silan protiv Borusije, Bavarci ne popuštaju gas IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

neutralni felsh

pre 6 godina

Jako me podseca celokupna atmosfera na april 2013,ista fokusiranost,disciplina,ozbiljnost,profesionalnost,pozitivna tenzija u kljucnim trenucima sezone.
(Oliver, 14. april 2018 22:44)

daj boze. red je za novi "seven up"... za razliku od tadasnjeg, u ovom cu da uzivam :)

Marko G

Videcemo koliko ce biti "silan" protiv reala. Ima samo da kruzi oko realove odbrane, nista nece uraditi, eventualno ako daju neki gol iz penala. Al ce im real petardu uvaliti

Oliver

Bayern i sa B ekipom igra briljantno.Cak 7 igraca je promenio Hajnkes u odnosu na mec sa Seviljom.Videlo se na pocetku da su malo nonsalantno usli u mec,Drmic je brzo postigao gol kad je Zile lako ispao.Ali posle toga masina se zagrejala i samlela Gladbah.Covek utakmice bez sumnje-Sandro Wagner.Secam ga se 2007. kad je bio klinac u BAyernu,nije se izborio za mesto u timu,promenio pola tuceta klubova u Bundesligi i sa 30 godina se vratio kuci.Njegov kasni napredak je neobican i poucan-nikad se ne treba predavati,strpljivo cekati svoju sansu,a dotle vredno raditi.Podseca me na one cuvene back-up centarfore Bayerna koji greju klupu,ali kad god igraju daju veliki doprinos.Takvi su bili Karsten Janker,Aleksander Cikler,a evo sada Wagner.Drugi gol danas mu je fantastican-glavom sa 10 metara.Samo je trznuo vratom u skoku,toliko je korpulentan i snazan.Alaba je posle problema sa ledjima postigao izuzetan gol,dijagonala sa 17 metara i to slabijom,desnom nogom.Nije cudo sto ga trazi Barsa,ali ga ne treba pustati ni po koju cenu.Lewandowskom je bilo dovoljno 15 minuta da postigne gol,a zamalo i drugi.Thiago isto jako dobar,Zile osim one pocetne greske takodje..ceo tim zasluzuje cestitke.Jako me podseca celokupna atmosfera na april 2013,ista fokusiranost,disciplina,ozbiljnost,profesionalnost,pozitivna tenzija u kljucnim trenucima sezone.Sto rece Smiljan Banjac: Divno je biti navijac Bayerna!

Falja

U prvom poluvremenu su gubili sa 0-1 a onda su preokrenuli na 2-1 tok su na klupi bili Ribery, Roben, Lewandovski, Martines, Rodriges, da ne spominjem Vidala i Comana koji su bili u publiku, e sad vidite sa kakvim timom je Bayern preokrenuo :) O drugom poluvremenu necu da pricam mnogo, tri gola, jedan od ta tri Alabin projektil :)

Nemanja

Što me ovo podseća na PSŽ. Pre utakmice se Realom se digla neka euforija, PSŽ mašina, dere sve pred sobom. I onda se desi to što se desi.