Fudbal 6

Subota, 24.03.2018.

19:41

Vulićević: Ne odustajemo od titule; Milijaš: Sezona nije gotova..

Kapiteni Partizana i C. Zvezde Miroslav Vulićević i Nenad Milijaš bili su gosti ovonedeljne nagradne igre pod pokroviteljstvom Vlade RS "Uzmi račun i pobedi".

Vuliæeviæ: Ne odustajemo od titule; Milijaš: Sezona nije gotova.. IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Realno

pre 6 godina

Proslogodisnja kradja titule je nevidjena u svetu fudbala.
(Neko, 24. mart 2018 20:32)

utoliko je sladja jer je neopreznima uzeta ispred nosa. zato sada pustas gorke suze i boli te regularnost jer ste se tada uspavali.
onda je i proslogodisnje finale kupa nije bilo namesteno? secas li se sta je bilo i kako ste se proveli? pazite se, partizan je gerila, on udara onda kad se najmanje nadate pa kad vas zaboli onda mnogi kao ti zbirno pricaju "kme kme". cim ste pomislili da ste prvi prosli kroz cilj naisla je furija i pretekla vas... brza fotografija haha ;)
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (neutralni felsh, 24. mart 2018 22:53)

Takodje je i kup pokraden,kao i prvenstvo.Stimo se samo kakav penal nije sudio grobarski sudija Mazic.Boaciju je skinut dres u petercu,koliko ga je vukao igrac partizana,na kraju i oborio,prilikom izgledne sanse za Zvezdu.Bio je tek 5.minut i utakmica bi otisla u drugom smeru,mozda bila i resena jos tada ali kradja po ko zna koji put.U toj utakmici je Zvezda dominirala a partizan presao centar prvi put nakon 20 minuta,kako u prvom,tako i u drugom poluvremenu ali dao slucajan gol,dobio i posle to prikazao kao da je bio bolji citavu utakmicu.