Svetska fudbalska federacija (FIFA) odobrila je danas korišćenje video tehnologije na Mundijalu u Rusiji.

Sortiraj po:

dzimi flojd

pre 6 godina

@sasha

Jedini problem je sto je tim koji je izgubio 3 razlike tada gubio 2-1 pri cemu su prvi gol postigli minut pre spornog momenta...Tako da bi ovaj gol apsolutno promenio tok utakmice, ali nema veze, bitno je da se ostavi komentar.

Pera Kojot

Moraju tačno da odrede situacije u kojima će se koristiti, kao i da se prilikom pregledavanja snimka zaustavi vreme.

Osim kod golova (da li je lopta prešla gol liniju ili ne) mislim da bi najčešću primenu imala kod sumnjivih ofsajda, ali opet treba dati sudijama jasne instrukcije da u tim situacijama puste igru, pa onda pregledaju snimak.

potera

Samo UEFA izbacuje iz Lige Sampinjona...
(JPR24, 03. mart 2018 16:51)

Ne moze UEFA da izbaci nesto iz LS, kada to ni ne postoji u LS. Moze samo da ga ne uvede.
I engleska Premijer liga je rekla da nece uvesti VAR sledece sezone

Jaran

Treba uvesti letece izmene, skratiti dimenzije terena i sutirati penale nakon svakog petog kornera... JEL VI VIDITE STA PISETE?! Kakva vi glupa pravila predlazete, jel ste u zivotu igrali fudbal????????????

sasha

Podrska za VAR i valjda ce vremenom pregledavanje trajati sve krace.
Trebalo je da stavite video nepostojeceg gola koji je odlucio finale svetskog prvenstva, a ne nepriznat gol tima koji je taj mec izgubio 3 (tri) gola razlike.

BojanNS

Treba da se uvede video tehnologija, ali da ekipe doboju po jedan celendz za poluvreme, pa ako traze i budu u pravu ostaje im i dalje taj jedan, a ako ne, onda da ne mogu vise traziti do kraja poluvremena

Šta uradi to Alane Džagoeve?!

Ako uvedu i u evropskim klupskim takmičenjima / kvalifikacijama, zvezda se neće kvalifikovati još 25 godina hahahaha

Jumko

Jao ne, prekinuce se igra na 2 minuta i tako spreciti direktno uticanje na rezultat i gubljenje miliona i miliona evra ostecenog... Lol. A price tipa svi grese pa mogu i sudije su najsmesnija prica! Mogu, ali ne na tako znacajnim situacijama. Ovo je realno pravda!

Ns

Fala Bogu,dosta je sudijskih gluposti i gresaka,ovo se desava jednom u 4 godine i reprezentacije su u pitanju a ne klubovi da stvar bude jos veca.