Fudbal 15

Nedelja, 19.11.2017.

11:59

Partizan se u Ivanjici zagreva za Jang Bojs

Fudbaleri Partizana igraju u Ivanjici meč 17. kola Super lige Srbije u fudbalu. Crno-belima je već u glavi utakmica godine s Jang Bojsom za koju se hvata zalet.

Partizan se u Ivanjici zagreva za Jang Bojs IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

15 Komentari

Sortiraj po:

samo ne vi o postenju

pre 6 godina

Aj jednu bez penala, glupo da zavrsite prvenstvo bez regularne pobede... 9 u sezoni, nastavice se
(Admiral, 19. novembar 2017 12:18)
Glupo da i vi zavrsite jednu bez crvenog kartona u prvom poluvremenu na prigovor

Sofronije

Је л' то Рад играо с другом поставом па опет није могло без пенала и црвеног?
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (спортски уметник, 19. novembar 2017 12:46) # Link komentara

Samo vi nemojte o penalima. Vidi se da si umetnik i da nemaš bveze sa sportom. Doduše, za vas sz sve penalčine a za nas su sve sumnjivi, tako kaže čuveni sportista gospodin Vazura.
Inače, mene je sramota onakvih penala naročitp što nam NISU POTREBNI. A vama vaši?
A kad smo već kod rezervnih timova.

"Odmarali smo tim protiv Partizana"
IZVOR: B92, SPORT PONEDELJAK, 17.09.2012. | 20:41
Ipak, DSL Sport je ovog vikenda dobio izjavu trenera kulskog Hajduka Ranka Delića, koji je objasnio zašto su brojni prvotimci ostali van sastava na gostovanju u Humskoj.
„I pre gostovanja Partizanu najavljivali smo promene u timu iz razloga što nas očekuje serija teških mečeva, pa smo raspoložive snage morali kvalitetno da rasporedimo, da rovite igrače sačuvamo za predstojeće susrete u kojima su nam potrebni zdravi igrači. Zato smo sačuvali sve one koji su imali problema sa povredama ili su premoerni. Verujem da će biti spremni za naredne okršaje“, rekao je Ranko Delić za Sport.
Sledeći rival kulske ekipe biće Crvena zvezda."

Filijala ili ne, pitanje je sad?

спортски уметник

После онаква 2 циркуса у среду и суботу, ти сад имаш петље да се јавиш и нешто лапрдаш овде

Yong Boys im se neće sklanjati kao Javor. Ljuljaj Boyse ...
(Sta uradi to Nolane Smithe ??!, 19. novembar 2017 12:05)

apikomsinice47

bice 1-2! tesko igra partizan mucimo se mnogo,ako kiksbemo jos jednu do derbija- gubimo titulu! Ako ostane-4 i dobijemo derbi!

Pedja

Morali su utakmice Partizana da premeste da ranije pocinju, da bi se na vreme zavrsile. Zalili su se igraci da zavrse u kasno u noc, pa im hladno. Zanima me koji ce od njih danas da padne u drugom poluvremenu u sesnaesteras da sudija dosudi penal.