Fudbal 9

Subota, 04.02.2017.

22:52

Dva crvena, penali, promašeni penal i 7:1!

Fudbaleri Napolija pobedili su Bolonju u gostima nesvakidašnjim rezultatom 7:1, u duelu 23. kola italijanske Serije A.

Dva crvena, penali, promašeni penal i 7:1! IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

yytyt

pre 7 godina

sto kaze komentator sinoc, nece biti realu ni malo lako. bolonja kuci u dosadasnjih 10 utakmica primila 7 golova, sinoc isto toliko. mertens, insinje, hamsik i ostali, neverovatna ekipa

M

Pa ako onaj Juventus koji sa igračem više uvodi beka u 60. minutu da čuva 2-1 osvoji titulu opet pored ovakvog Napolija...to će biti pravedno samo po najzadrtijim bjankonerima! Pa zbog ovoga gledamo fudbal ljudi! 1-7 sa dva crvena kartona!

pejo

Fenomenalna utakmica, sjajna igra Napolija i 3 prelepa gola Hamšika, ne treba zaboraviti ni Mertensa koji igra u životnoj formi. Sve u svemu utisak posle ovog meča je fantastičan.