Brzi
pre 5 godina
Rafaelu svaka čast, ali dizati spomenik živom čoveku???
Još na novčanici da ga odštampaju i "zeznuo" je i englesku kraljicu :-)
Petak, 28.05.2021.
14:15
Rafael Nadal je na konferenciji govorio o statui koju mu je Rolan Goras podigao u čast.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Rafaelu svaka čast, ali dizati spomenik živom čoveku???
Još na novčanici da ga odštampaju i "zeznuo" je i englesku kraljicu :-)
pre 5 godina
Uuu odlicno, ovo ce da napravi od Novaka masinu na RG, ima da zacrta sebi da ih potamani.
pre 5 godina
J. M. del Potro?!
pre 5 godina
Lepo lepo, ali meni ne lici ni najmanje na Rafu.
pre 5 godina
Pa i nije nešto.
pre 5 godina
I mi ćemo Noletu u Jagodini napravit i veću!
pre 5 godina
Kad rade za Novaka statuu u Australiji, zna li se šta
pre 5 godina
ima u melburn veca ali se morate popeti na piramide da bi je videli
pre 5 godina
Koja razlika izmedju leve i desne ruke!
pre 5 godina
Neeeeeeee, kmeeeeee!!!! Aaaa kako boli!!! Nolo ne daj dušmanima da te poremete!!!
pre 5 godina
Statua GOAT-a.
pre 5 godina
Rafa je ziva legenda i ako je neko takvu počast zaslužio onda je to on!
Ako mislite da je ovo favorizovanje Rafe...pa i neka je. Nije normalno da on u 36oj god bude favorit, a on je veliki favorit i sa tim godinama i rezultatima zaslužuje da ga favorizuju. Ceo svet iščekuje novi rekord, osim nas koji smo uz Novaka. Mada je i sam Nole svestan sa RG nije njegovo bojno polje. On ce jurnjavu za Rafom praviti na drugim turnirima.
pre 5 godina
Interesanto kako uvjek jedni te isti komentatori prognoziraju da Nadal nece uzeti vise nista u karijeri.. I tako komentiraju od 2010te..Lani su prognozirali glatku pobjedu Novaka jer se igra ujesen i hladno je vrijeme.. Citas sta pisu, rekao bi covjek da sve znaju, kako sigurno pisu, znaju kako loptica odskace ako je vruce, ako je hladno sta Nadalu odgovara, sta ne odgovara, znaju formu igraca, znaju uvjete za igru.. znaju ljudi sve.. i gataju, pa promase, pa opet po istom.. mislim stvarno... jedamput morate i pogoditi u 10 godina.. Bravo bravo stvarno ste znalci
pre 5 godina
Statue su ionako glupost, a ovaj pa još živ...
pre 5 godina
Nemas sta da im se zahvaljujes. Oni su se TEBI zahvalili! :)
Iskreno, 13 slemova na jednom(!) mestu zvuci ko naucna fantastika. Uvek je bio prizemniji i normalniji od Federera...zasluzio je.
pre 5 godina
Potpuno zasluzeno, u zadnjih 20 godina je obelezio ovaj turnir. Svaka cast!
(Gojko Jošić, 28. maj 2021 14:13)
Jeste zasluzio, ali kad se penzionise, a ne sad da ga ovako favorizuju.
pre 5 godina
lepa statua, zaista
pre 5 godina
Ljudi pričaju da će pored ove statue i Nolo dobiti statuu krompira
pre 5 godina
Ovo samo može dobiti GOAT, još kao aktivan igrač ovo dobiti to mogu samo najveći.
pre 5 godina
Toliko o nepristrasnosti.
pre 5 godina
Potpuno zasluzeno, u zadnjih 20 godina je obelezio ovaj turnir. Svaka cast!
pre 5 godina
Urekli su ga. Vise ga nece osvojiti!
pre 5 godina
Uf, ove gaće imaju mnogo nabora. Deluje da se baš zavlače gde ne treba.
pre 5 godina
Bas lici na njega...
pre 5 godina
Sramota!
pre 5 godina
Nece vise osvojiti ni jedan RG. Ove godine gubi u 1/2 finalu....
pre 5 godina
Potpuno zasluzeno, u zadnjih 20 godina je obelezio ovaj turnir. Svaka cast!
pre 5 godina
lepa statua, zaista
pre 5 godina
Nemas sta da im se zahvaljujes. Oni su se TEBI zahvalili! :)
Iskreno, 13 slemova na jednom(!) mestu zvuci ko naucna fantastika. Uvek je bio prizemniji i normalniji od Federera...zasluzio je.
pre 5 godina
Bas lici na njega...
pre 5 godina
Interesanto kako uvjek jedni te isti komentatori prognoziraju da Nadal nece uzeti vise nista u karijeri.. I tako komentiraju od 2010te..Lani su prognozirali glatku pobjedu Novaka jer se igra ujesen i hladno je vrijeme.. Citas sta pisu, rekao bi covjek da sve znaju, kako sigurno pisu, znaju kako loptica odskace ako je vruce, ako je hladno sta Nadalu odgovara, sta ne odgovara, znaju formu igraca, znaju uvjete za igru.. znaju ljudi sve.. i gataju, pa promase, pa opet po istom.. mislim stvarno... jedamput morate i pogoditi u 10 godina.. Bravo bravo stvarno ste znalci
pre 5 godina
Urekli su ga. Vise ga nece osvojiti!
pre 5 godina
Rafa je ziva legenda i ako je neko takvu počast zaslužio onda je to on!
Ako mislite da je ovo favorizovanje Rafe...pa i neka je. Nije normalno da on u 36oj god bude favorit, a on je veliki favorit i sa tim godinama i rezultatima zaslužuje da ga favorizuju. Ceo svet iščekuje novi rekord, osim nas koji smo uz Novaka. Mada je i sam Nole svestan sa RG nije njegovo bojno polje. On ce jurnjavu za Rafom praviti na drugim turnirima.
pre 5 godina
Ljudi pričaju da će pored ove statue i Nolo dobiti statuu krompira
pre 5 godina
Statua GOAT-a.
pre 5 godina
Toliko o nepristrasnosti.
pre 5 godina
Ovo samo može dobiti GOAT, još kao aktivan igrač ovo dobiti to mogu samo najveći.
pre 5 godina
I mi ćemo Noletu u Jagodini napravit i veću!
pre 5 godina
Nece vise osvojiti ni jedan RG. Ove godine gubi u 1/2 finalu....
pre 5 godina
Neeeeeeee, kmeeeeee!!!! Aaaa kako boli!!! Nolo ne daj dušmanima da te poremete!!!
pre 5 godina
Uf, ove gaće imaju mnogo nabora. Deluje da se baš zavlače gde ne treba.
pre 5 godina
Potpuno zasluzeno, u zadnjih 20 godina je obelezio ovaj turnir. Svaka cast!
(Gojko Jošić, 28. maj 2021 14:13)
Jeste zasluzio, ali kad se penzionise, a ne sad da ga ovako favorizuju.
pre 5 godina
Kad rade za Novaka statuu u Australiji, zna li se šta
pre 5 godina
ima u melburn veca ali se morate popeti na piramide da bi je videli
pre 5 godina
Statue su ionako glupost, a ovaj pa još živ...
pre 5 godina
Koja razlika izmedju leve i desne ruke!
pre 5 godina
Lepo lepo, ali meni ne lici ni najmanje na Rafu.
pre 5 godina
Sramota!
pre 5 godina
J. M. del Potro?!
pre 5 godina
Uuu odlicno, ovo ce da napravi od Novaka masinu na RG, ima da zacrta sebi da ih potamani.
pre 5 godina
Rafaelu svaka čast, ali dizati spomenik živom čoveku???
Još na novčanici da ga odštampaju i "zeznuo" je i englesku kraljicu :-)
pre 5 godina
Pa i nije nešto.
pre 5 godina
Ljudi pričaju da će pored ove statue i Nolo dobiti statuu krompira
pre 5 godina
Toliko o nepristrasnosti.
pre 5 godina
Potpuno zasluzeno, u zadnjih 20 godina je obelezio ovaj turnir. Svaka cast!
(Gojko Jošić, 28. maj 2021 14:13)
Jeste zasluzio, ali kad se penzionise, a ne sad da ga ovako favorizuju.
pre 5 godina
Nece vise osvojiti ni jedan RG. Ove godine gubi u 1/2 finalu....
pre 5 godina
Sramota!
pre 5 godina
Uf, ove gaće imaju mnogo nabora. Deluje da se baš zavlače gde ne treba.
pre 5 godina
Statue su ionako glupost, a ovaj pa još živ...
pre 5 godina
Ovo samo može dobiti GOAT, još kao aktivan igrač ovo dobiti to mogu samo najveći.
pre 5 godina
Statua GOAT-a.
pre 5 godina
Urekli su ga. Vise ga nece osvojiti!
pre 5 godina
Neeeeeeee, kmeeeeee!!!! Aaaa kako boli!!! Nolo ne daj dušmanima da te poremete!!!
pre 5 godina
Pa i nije nešto.
pre 5 godina
Interesanto kako uvjek jedni te isti komentatori prognoziraju da Nadal nece uzeti vise nista u karijeri.. I tako komentiraju od 2010te..Lani su prognozirali glatku pobjedu Novaka jer se igra ujesen i hladno je vrijeme.. Citas sta pisu, rekao bi covjek da sve znaju, kako sigurno pisu, znaju kako loptica odskace ako je vruce, ako je hladno sta Nadalu odgovara, sta ne odgovara, znaju formu igraca, znaju uvjete za igru.. znaju ljudi sve.. i gataju, pa promase, pa opet po istom.. mislim stvarno... jedamput morate i pogoditi u 10 godina.. Bravo bravo stvarno ste znalci
pre 5 godina
ima u melburn veca ali se morate popeti na piramide da bi je videli
pre 5 godina
Lepo lepo, ali meni ne lici ni najmanje na Rafu.
pre 5 godina
Potpuno zasluzeno, u zadnjih 20 godina je obelezio ovaj turnir. Svaka cast!
pre 5 godina
Nemas sta da im se zahvaljujes. Oni su se TEBI zahvalili! :)
Iskreno, 13 slemova na jednom(!) mestu zvuci ko naucna fantastika. Uvek je bio prizemniji i normalniji od Federera...zasluzio je.
pre 5 godina
Kad rade za Novaka statuu u Australiji, zna li se šta
pre 5 godina
I mi ćemo Noletu u Jagodini napravit i veću!
pre 5 godina
Uuu odlicno, ovo ce da napravi od Novaka masinu na RG, ima da zacrta sebi da ih potamani.
pre 5 godina
Rafaelu svaka čast, ali dizati spomenik živom čoveku???
Još na novčanici da ga odštampaju i "zeznuo" je i englesku kraljicu :-)
pre 5 godina
lepa statua, zaista
pre 5 godina
Bas lici na njega...
pre 5 godina
J. M. del Potro?!
pre 5 godina
Koja razlika izmedju leve i desne ruke!
pre 5 godina
Rafa je ziva legenda i ako je neko takvu počast zaslužio onda je to on!
Ako mislite da je ovo favorizovanje Rafe...pa i neka je. Nije normalno da on u 36oj god bude favorit, a on je veliki favorit i sa tim godinama i rezultatima zaslužuje da ga favorizuju. Ceo svet iščekuje novi rekord, osim nas koji smo uz Novaka. Mada je i sam Nole svestan sa RG nije njegovo bojno polje. On ce jurnjavu za Rafom praviti na drugim turnirima.
26 Komentari
Sortiraj po: