Petar
pre 10 godina
Jedino u srpskom jeziku postoji izraz "na ZAVIDNOM nivou". U ostalim jezicima je to postovanom, visokom, znacajnom itd. Mislite o tome....
Nedelja, 05.06.2016.
16:26
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali bodri Novaka Đokovića u finalu Rolan Garosa protiv Endija Marija.
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Jedino u srpskom jeziku postoji izraz "na ZAVIDNOM nivou". U ostalim jezicima je to postovanom, visokom, znacajnom itd. Mislite o tome....
pre 10 godina
ma bas ga briga,i mene kakav je politicar....
sarmiraj cicu Sinisa :D
pre 10 godina
@Genijalac aj ne lupaj,majke ti....
pre 10 godina
Lepi bogami, a tvoj Sef spava u kasarni u Nisu?!
pre 10 godina
Falsifikat! :)))
pre 10 godina
A ko je ovaj dugokosi pored njega?
pre 10 godina
Uozbiljite se, na mecu je tek onako usput.
Otisao je da pokupi iskustva u odbrani od poplava!
Spava u hostelu a otisao lastom, sedeo pored Mikija vozaca.
pre 10 godina
Od lepljenja plakata do vip loze. Srbistan :/
pre 10 godina
Девојка вредна милион долара, и момак вредан више њих...
pre 10 godina
Opet mu neko ukrao identitet!!!
pre 10 godina
Niti su trećaci iz S. Karlovaca bili kod Cece u gostima niti je Mali bio u Parizu!
To izmišlja jedna plaćenička strana TV stanica...
pre 10 godina
boze kolko je mali
pre 10 godina
Razmisljam sta bi to moglo da poveze Malog i tenis....Da nije mozda reket??
pre 10 godina
Ne znam da li je on oženjen inače i nije tako loša kombinacija. Ona ima dosta godina nije udata a za njega je premija.
pre 10 godina
Slina dosao da navija za Marija.
pre 10 godina
Koliko ljubomornih???
pre 10 godina
A bre Mali ti li si? Ma Ljudi zar vi verujete svojim ocima...
pre 10 godina
bas me zanima o cijem trosku je otputovao u pariz,
pre 10 godina
A pricase svasta za prosle vlasti..MNOGO STE ISTI! (cak i gori)
pre 10 godina
Prodao jedan stan(najmanji), i otisao u provod!!! Jel vama neko kriv sto niste zaradili i kupili 24 stana!? A uostalom, dobice par stanova u ex "Sava mala"... Mali znak paznje... ali mali...
pre 10 godina
crkni Vilanderu od MUKE....imamo najveceg svih vremena!!!!!!!!!!!
pre 10 godina
Vidi ga mali...
pre 10 godina
DJB!
pre 10 godina
plati hotel ne brukaj se . gde ces je u kasarnu nema smisla.
pre 10 godina
Umislio da je Vuk Jeremić
pre 10 godina
bice maketa
pre 10 godina
Razveden pa sad juri sojke :-D
pre 10 godina
@ (baldhawk, 5. jun 2016 17:07)
Vest je zato sot je gradonacelnik, zato sto sedi u prestiznoj lozi (pogledaj koliko kosta mesto u finalu na tom mestu!), zato sto za put, smestaj i pomenutu kartu treba izdvojiti 10 nadprosecnih plata u Srbiji a on pored toga ima porodicu pa se postavlja pitanje odakle posto mu je plata jedini izvor prihoda a supruga nezaposlena??? Jasnije?
Zbog ovoga bi u recimo Svajcarskoj izbio skandal epskih razmera!
pre 10 godina
A mi da štedimo ???
pre 10 godina
Opa,bato!
pre 10 godina
Umro tenis
pre 10 godina
Mozda jeste "MALI" , al kad se popne na novcanik "VIŠI" je od svih nas...
pre 10 godina
opaaa vidi malog...
pre 10 godina
Devojka i Mali od milion dollara!
pre 10 godina
Lepo blago njemu
pre 10 godina
... ne znate vi ko je Mr. S. Mali...a nece vam se ni reci...
pre 10 godina
али џаба, џаба... наш народ давно рекао, магарац у Беч, магарац из Беча.
pre 10 godina
Da li ga je sramota
pre 10 godina
Ala rade ovi ljudi sa vlasti! Covece on pauzu za rucak iskoristi da prezentuje bg na vodi investitorima na rg, a od 20h vec je na gradilistu!
pre 10 godina
"To mi je prezime, znas, kum me nije bas voleo..."
pre 10 godina
fotomontaza
pre 10 godina
Vidi malog
pre 10 godina
Nudi joj povoljno stanove u Bugarskoj..
pre 10 godina
tresni nam Vucicu jos 10 %,valja se
pre 10 godina
trazi savete kako da poboljsa glumu,ovako izgleda kao da ga zabole za sve....
pre 10 godina
Od plate otišao u Pariz, kupio kartu za ložu u finalu, platio hotel. Mogao je i Vesića da povede.
pre 10 godina
Nabacuje se Noletu a Mali pokusava da joj objasni kako je on taj pravi.
pre 10 godina
da je Milo tu mala bi pala, malci tu nemaju sta da traze
pre 10 godina
Mere stednje..
pre 10 godina
Otišao da obiđe pariske stanove...
pre 10 godina
Zasto li sam siguran da je otisao o nasem trosku?
pre 10 godina
Ima se moze se
pre 10 godina
Verovatno iznajmio neku kasarnu da prespava...
pre 10 godina
Ovo je fotomontaza
pre 10 godina
sinisa mali izrazio saucesce hilari svonk zbog smrti kolege iz struke muhameda alija.
pre 10 godina
Nije to Sinisa, bre, to sam ja!
pre 10 godina
platila Sava mala.
pre 10 godina
Nisam znala da kada imate sediste pored nekoga da ste u njegovom drustvu.?
pre 10 godina
dok mu narod beograda gladuje on na račun istog tog naroda šeta po parizu a gde je ostala svita telohranitelji obezbeđenje itd.
pre 10 godina
Meni nje zao. Garant joj prica kako ima 24 stana, fantome i ko zna jos sta. A kad se vrati ima da prica kako je imao seks sa njom, kako ju je u zdrav mozak kao i nas.
pre 10 godina
Sinisa Small...Radule vreme je!!
pre 10 godina
Bas je bomba ova Hilari.Nije ni lud ovaj Mali:]
pre 10 godina
Za jednog beskucnika, u dobrom je drudtvu!
pre 10 godina
Koliko hejtera i kompleksasa.
Meni je bas drago da gradonacelnik grada u kome je rodjen Novak bude na istorijskom finalu.
pre 10 godina
Vodja spava u kasarni u Nisu da ne pravi troskove , a vidi ovog balvana :D NapreDNO
(aca, 05. jun 2016 16:39)
ahahhaahahahaha care :D
pre 10 godina
E Sinisa nije ti ovo trebalo,sad ce da se nakace ljudi na tebe iako je dokazano da je laz da imas 24 stana.
pre 10 godina
govori joj kako ima 24stana u bugarskoj i da ce joj dati 1 ako bude uradila ono sto ne treba
pre 10 godina
slnisa će uvek biti mali
pre 10 godina
Sportska vest dana !
pre 10 godina
Novak gubi prvi set, ubacuje u drugu brzinu hahahaha
pre 10 godina
Došao da traži repa za smor na vodi.
pre 10 godina
Vredjanje inteligencije. Prosvetnim radnicima se pustila prica kako im je povecana plata za 4%, pa smesno je, jer neko mora da izracuna da ako ti smanjim 10% pa ti "povećam" 10% nije isto, a naš dragi gradonačelnik Siniša Mali, kao i veliki karijerista gospodin Petrović sede u sektoru koji je jako skup.Srbijo zemljo seljaka, pa ne verujem kakva se priča prosipa, a gladni narod u istu veruje. Sramota, nema kraja iživljavanju političara nad jadnim narodom!!!!
pre 10 godina
Peglaj Mali to. Pljuvacemo te svakako. Pa ako udaris recku, bićeš smeker i bolece te uvo za pljuvanje.
pre 10 godina
mali, maskirane bande ti ruse grad, a ti u pariz gledas tenis.
pre 10 godina
"Ajmo posle kod mene na gajbu, imam 24 stana u Bugarskoj..."
pre 10 godina
Galantno..
pre 10 godina
Razumeo bih da je otisao gradonacelnik Monte Karla, ali sto ovaj pokusava da zaradi neki poen nije mi jasno
pre 10 godina
Zasto je ovo vest?
pre 10 godina
Jel moze neko da mu saopsti da ona nije devojka od milion dolara. :D
pre 10 godina
Ubeđuje je da privati ulogu u "Selo gori a baba se češlja"
pre 10 godina
Sta ovi dozivese, _ebo te bog!
pre 10 godina
Ajmo sinisa!!!
pre 10 godina
Koliko mu zavidim!!
kakva lepotica brate mili...
pre 10 godina
Bolje da Hilary pripazi na novcanik.
pre 10 godina
@panda
Mislim da pokusava nesto drugo da uvali :D
pre 10 godina
On, on je tako mali, zašto si zbog njega ljut...?
pre 10 godina
Ma to čovek od plate odvojio...
pre 10 godina
bas bitna vest...koga briga sta on radi i sa kim sedi...babadare
pre 10 godina
људи, морамо да скупљамо паре за градоначелника, дао целу плату за место поред Хилари. Није у реду да нам градоначелник гладује, мале су плате функционера, а зна се да је Синиша поштен.
pre 10 godina
Little Sin.
pre 10 godina
Vodja spava u kasarni u Nisu da ne pravi troskove , a vidi ovog balvana :D NapreDNO
pre 10 godina
lebe mekani
pre 10 godina
Mora da je sediste broj 24
pre 10 godina
Znači Mali se nabacuje u ful kadru.
pre 10 godina
Sto je lepa
pre 10 godina
Nije to on. Ukrali mu licnu kartu.
pre 10 godina
Девојко од милион долара, не причај са њим, набоди га...
pre 10 godina
Објашњава јој да нема везе што је из Мале Моштанице.
pre 10 godina
od posteno zaradjenih para? sve postenjacine...
pre 10 godina
Mali nije mali.
pre 10 godina
Uklapa se u mere stednje!
pre 10 godina
To mu platili oni s fantomkama!
pre 10 godina
Hilari Mali
pre 10 godina
Samo kada bi znala pored koga sedi...
pre 10 godina
Na slici joj šapuće kako je to samo njegovo prezime i nema veze sa ....
pre 10 godina
znas kad cete dobiti moj glas???
jedva cekam da napustim ovu prciju.
narod radi za 200 evra i ne sme u wc na poslu da ode , a gradonacelnik ide na finale gren slema!!!
pre 10 godina
Ovo mi je vest od tolikog znacaja da veceras necu moci da spavam. A ko mu platio kartu? Pa raja.
pre 10 godina
PROZOR NOCAS MORA PASTI!!!!!
pre 10 godina
Koja nesreca za glumicu .DJB
pre 10 godina
bas nas je to zanimalo
pre 10 godina
Od cijih para on placa kartu na RG i boravak u Parizu. Od svojih sigurno ne. Mi ga finansiramo.
pre 10 godina
Pokušava da joj uvali stan u Beogradu na vodi!
pre 10 godina
a ona navija protiv Nola.
pre 10 godina
Ahahaha ahahaha sunce ti kalajisano!
pre 10 godina
Mali na turniru, od novca gradjana i naroda koji ga nije birao...
Komunizam je čudo.
I još nas blamira.
pre 10 godina
Inače poznato je da je Mali gledao gren slemove iz prvih redova i pre nego što je došao na vlast...
pre 10 godina
Raspituje se za neki duplex na Beogradu na vodi!
pre 10 godina
greotica
pre 10 godina
klajne šmekeru...
pre 10 godina
Nije imala srece sigurno je toliko smara da ne moze zena da gleda mec od njega!
pre 10 godina
Ali Hilari SVONK. Bravo Srbi, Bravo. Usput, ne cita se tako.
pre 10 godina
Na slici joj šapuće kako je to samo njegovo prezime i nema veze sa ....
pre 10 godina
Pokušava da joj uvali stan u Beogradu na vodi!
pre 10 godina
Vodja spava u kasarni u Nisu da ne pravi troskove , a vidi ovog balvana :D NapreDNO
pre 10 godina
Nije to on. Ukrali mu licnu kartu.
pre 10 godina
Девојко од милион долара, не причај са њим, набоди га...
pre 10 godina
To mu platili oni s fantomkama!
pre 10 godina
Mali na turniru, od novca gradjana i naroda koji ga nije birao...
Komunizam je čudo.
I još nas blamira.
pre 10 godina
Inače poznato je da je Mali gledao gren slemove iz prvih redova i pre nego što je došao na vlast...
pre 10 godina
znas kad cete dobiti moj glas???
jedva cekam da napustim ovu prciju.
narod radi za 200 evra i ne sme u wc na poslu da ode , a gradonacelnik ide na finale gren slema!!!
pre 10 godina
Koja nesreca za glumicu .DJB
pre 10 godina
Објашњава јој да нема везе што је из Мале Моштанице.
pre 10 godina
Od cijih para on placa kartu na RG i boravak u Parizu. Od svojih sigurno ne. Mi ga finansiramo.
pre 10 godina
Raspituje se za neki duplex na Beogradu na vodi!
pre 10 godina
Mora da je sediste broj 24
pre 10 godina
Ovo mi je vest od tolikog znacaja da veceras necu moci da spavam. A ko mu platio kartu? Pa raja.
pre 10 godina
Ahahaha ahahaha sunce ti kalajisano!
pre 10 godina
Uklapa se u mere stednje!
pre 10 godina
Znači Mali se nabacuje u ful kadru.
pre 10 godina
људи, морамо да скупљамо паре за градоначелника, дао целу плату за место поред Хилари. Није у реду да нам градоначелник гладује, мале су плате функционера, а зна се да је Синиша поштен.
pre 10 godina
Samo kada bi znala pored koga sedi...
pre 10 godina
"Ajmo posle kod mene na gajbu, imam 24 stana u Bugarskoj..."
pre 10 godina
lebe mekani
pre 10 godina
PROZOR NOCAS MORA PASTI!!!!!
pre 10 godina
Nije imala srece sigurno je toliko smara da ne moze zena da gleda mec od njega!
pre 10 godina
od posteno zaradjenih para? sve postenjacine...
pre 10 godina
mali, maskirane bande ti ruse grad, a ti u pariz gledas tenis.
pre 10 godina
Za jednog beskucnika, u dobrom je drudtvu!
pre 10 godina
Bolje da Hilary pripazi na novcanik.
pre 10 godina
Hilari Mali
pre 10 godina
platila Sava mala.
pre 10 godina
bas nas je to zanimalo
pre 10 godina
Sinisa Small...Radule vreme je!!
pre 10 godina
greotica
pre 10 godina
Zasto li sam siguran da je otisao o nasem trosku?
pre 10 godina
Ubeđuje je da privati ulogu u "Selo gori a baba se češlja"
pre 10 godina
Meni nje zao. Garant joj prica kako ima 24 stana, fantome i ko zna jos sta. A kad se vrati ima da prica kako je imao seks sa njom, kako ju je u zdrav mozak kao i nas.
pre 10 godina
a ona navija protiv Nola.
pre 10 godina
Nudi joj povoljno stanove u Bugarskoj..
pre 10 godina
Otišao da obiđe pariske stanove...
pre 10 godina
Sto je lepa
pre 10 godina
Ma to čovek od plate odvojio...
pre 10 godina
Jel moze neko da mu saopsti da ona nije devojka od milion dolara. :D
pre 10 godina
Little Sin.
pre 10 godina
klajne šmekeru...
pre 10 godina
sinisa mali izrazio saucesce hilari svonk zbog smrti kolege iz struke muhameda alija.
pre 10 godina
da je Milo tu mala bi pala, malci tu nemaju sta da traze
pre 10 godina
Nabacuje se Noletu a Mali pokusava da joj objasni kako je on taj pravi.
pre 10 godina
trazi savete kako da poboljsa glumu,ovako izgleda kao da ga zabole za sve....
pre 10 godina
Galantno..
pre 10 godina
Sportska vest dana !
pre 10 godina
Nije to Sinisa, bre, to sam ja!
pre 10 godina
E Sinisa nije ti ovo trebalo,sad ce da se nakace ljudi na tebe iako je dokazano da je laz da imas 24 stana.
pre 10 godina
Zasto je ovo vest?
pre 10 godina
@panda
Mislim da pokusava nesto drugo da uvali :D
pre 10 godina
bas bitna vest...koga briga sta on radi i sa kim sedi...babadare
pre 10 godina
On, on je tako mali, zašto si zbog njega ljut...?
pre 10 godina
Sta ovi dozivese, _ebo te bog!
pre 10 godina
Novak gubi prvi set, ubacuje u drugu brzinu hahahaha
pre 10 godina
Vodja spava u kasarni u Nisu da ne pravi troskove , a vidi ovog balvana :D NapreDNO
(aca, 05. jun 2016 16:39)
ahahhaahahahaha care :D
pre 10 godina
Od plate otišao u Pariz, kupio kartu za ložu u finalu, platio hotel. Mogao je i Vesića da povede.
pre 10 godina
tresni nam Vucicu jos 10 %,valja se
pre 10 godina
Vredjanje inteligencije. Prosvetnim radnicima se pustila prica kako im je povecana plata za 4%, pa smesno je, jer neko mora da izracuna da ako ti smanjim 10% pa ti "povećam" 10% nije isto, a naš dragi gradonačelnik Siniša Mali, kao i veliki karijerista gospodin Petrović sede u sektoru koji je jako skup.Srbijo zemljo seljaka, pa ne verujem kakva se priča prosipa, a gladni narod u istu veruje. Sramota, nema kraja iživljavanju političara nad jadnim narodom!!!!
pre 10 godina
Devojka i Mali od milion dollara!
pre 10 godina
@ (baldhawk, 5. jun 2016 17:07)
Vest je zato sot je gradonacelnik, zato sto sedi u prestiznoj lozi (pogledaj koliko kosta mesto u finalu na tom mestu!), zato sto za put, smestaj i pomenutu kartu treba izdvojiti 10 nadprosecnih plata u Srbiji a on pored toga ima porodicu pa se postavlja pitanje odakle posto mu je plata jedini izvor prihoda a supruga nezaposlena??? Jasnije?
Zbog ovoga bi u recimo Svajcarskoj izbio skandal epskih razmera!
pre 10 godina
govori joj kako ima 24stana u bugarskoj i da ce joj dati 1 ako bude uradila ono sto ne treba
pre 10 godina
Razumeo bih da je otisao gradonacelnik Monte Karla, ali sto ovaj pokusava da zaradi neki poen nije mi jasno
pre 10 godina
Verovatno iznajmio neku kasarnu da prespava...
pre 10 godina
Umislio da je Vuk Jeremić
pre 10 godina
али џаба, џаба... наш народ давно рекао, магарац у Беч, магарац из Беча.
pre 10 godina
Razmisljam sta bi to moglo da poveze Malog i tenis....Da nije mozda reket??
pre 10 godina
Slina dosao da navija za Marija.
pre 10 godina
Mali nije mali.
pre 10 godina
Ali Hilari SVONK. Bravo Srbi, Bravo. Usput, ne cita se tako.
pre 10 godina
Uozbiljite se, na mecu je tek onako usput.
Otisao je da pokupi iskustva u odbrani od poplava!
Spava u hostelu a otisao lastom, sedeo pored Mikija vozaca.
pre 10 godina
Razveden pa sad juri sojke :-D
pre 10 godina
A mi da štedimo ???
pre 10 godina
Peglaj Mali to. Pljuvacemo te svakako. Pa ako udaris recku, bićeš smeker i bolece te uvo za pljuvanje.
pre 10 godina
dok mu narod beograda gladuje on na račun istog tog naroda šeta po parizu a gde je ostala svita telohranitelji obezbeđenje itd.
pre 10 godina
slnisa će uvek biti mali
pre 10 godina
Mere stednje..
pre 10 godina
Od lepljenja plakata do vip loze. Srbistan :/
pre 10 godina
Nisam znala da kada imate sediste pored nekoga da ste u njegovom drustvu.?
pre 10 godina
Došao da traži repa za smor na vodi.
pre 10 godina
Da li ga je sramota
pre 10 godina
Ima se moze se
pre 10 godina
Koliko hejtera i kompleksasa.
Meni je bas drago da gradonacelnik grada u kome je rodjen Novak bude na istorijskom finalu.
pre 10 godina
Lepi bogami, a tvoj Sef spava u kasarni u Nisu?!
pre 10 godina
Ajmo sinisa!!!
pre 10 godina
Bas je bomba ova Hilari.Nije ni lud ovaj Mali:]
pre 10 godina
Девојка вредна милион долара, и момак вредан више њих...
pre 10 godina
Mozda jeste "MALI" , al kad se popne na novcanik "VIŠI" je od svih nas...
pre 10 godina
Ovo je fotomontaza
pre 10 godina
A bre Mali ti li si? Ma Ljudi zar vi verujete svojim ocima...
pre 10 godina
Prodao jedan stan(najmanji), i otisao u provod!!! Jel vama neko kriv sto niste zaradili i kupili 24 stana!? A uostalom, dobice par stanova u ex "Sava mala"... Mali znak paznje... ali mali...
pre 10 godina
bice maketa
pre 10 godina
Opet mu neko ukrao identitet!!!
pre 10 godina
crkni Vilanderu od MUKE....imamo najveceg svih vremena!!!!!!!!!!!
pre 10 godina
plati hotel ne brukaj se . gde ces je u kasarnu nema smisla.
pre 10 godina
Niti su trećaci iz S. Karlovaca bili kod Cece u gostima niti je Mali bio u Parizu!
To izmišlja jedna plaćenička strana TV stanica...
pre 10 godina
opaaa vidi malog...
pre 10 godina
Vidi ga mali...
pre 10 godina
bas me zanima o cijem trosku je otputovao u pariz,
pre 10 godina
boze kolko je mali
pre 10 godina
Vidi malog
pre 10 godina
Umro tenis
pre 10 godina
Falsifikat! :)))
pre 10 godina
Opa,bato!
pre 10 godina
"To mi je prezime, znas, kum me nije bas voleo..."
pre 10 godina
DJB!
pre 10 godina
Lepo blago njemu
pre 10 godina
Ala rade ovi ljudi sa vlasti! Covece on pauzu za rucak iskoristi da prezentuje bg na vodi investitorima na rg, a od 20h vec je na gradilistu!
pre 10 godina
... ne znate vi ko je Mr. S. Mali...a nece vam se ni reci...
pre 10 godina
A pricase svasta za prosle vlasti..MNOGO STE ISTI! (cak i gori)
pre 10 godina
Ne znam da li je on oženjen inače i nije tako loša kombinacija. Ona ima dosta godina nije udata a za njega je premija.
pre 10 godina
fotomontaza
pre 10 godina
A ko je ovaj dugokosi pored njega?
pre 10 godina
Koliko mu zavidim!!
kakva lepotica brate mili...
pre 10 godina
ma bas ga briga,i mene kakav je politicar....
sarmiraj cicu Sinisa :D
pre 10 godina
Jedino u srpskom jeziku postoji izraz "na ZAVIDNOM nivou". U ostalim jezicima je to postovanom, visokom, znacajnom itd. Mislite o tome....
pre 10 godina
Koliko ljubomornih???
pre 10 godina
@Genijalac aj ne lupaj,majke ti....
pre 10 godina
Koliko hejtera i kompleksasa.
Meni je bas drago da gradonacelnik grada u kome je rodjen Novak bude na istorijskom finalu.
pre 10 godina
E Sinisa nije ti ovo trebalo,sad ce da se nakace ljudi na tebe iako je dokazano da je laz da imas 24 stana.
pre 10 godina
Ali Hilari SVONK. Bravo Srbi, Bravo. Usput, ne cita se tako.
pre 10 godina
Ajmo sinisa!!!
pre 10 godina
Razumeo bih da je otisao gradonacelnik Monte Karla, ali sto ovaj pokusava da zaradi neki poen nije mi jasno
pre 10 godina
Mali na turniru, od novca gradjana i naroda koji ga nije birao...
Komunizam je čudo.
I još nas blamira.
pre 10 godina
Od cijih para on placa kartu na RG i boravak u Parizu. Od svojih sigurno ne. Mi ga finansiramo.
pre 10 godina
znas kad cete dobiti moj glas???
jedva cekam da napustim ovu prciju.
narod radi za 200 evra i ne sme u wc na poslu da ode , a gradonacelnik ide na finale gren slema!!!
pre 10 godina
Koja nesreca za glumicu .DJB
pre 10 godina
bas bitna vest...koga briga sta on radi i sa kim sedi...babadare
pre 10 godina
To mu platili oni s fantomkama!
pre 10 godina
Inače poznato je da je Mali gledao gren slemove iz prvih redova i pre nego što je došao na vlast...
pre 10 godina
Mali nije mali.
pre 10 godina
Ovo mi je vest od tolikog znacaja da veceras necu moci da spavam. A ko mu platio kartu? Pa raja.
pre 10 godina
Vodja spava u kasarni u Nisu da ne pravi troskove , a vidi ovog balvana :D NapreDNO
pre 10 godina
Koliko mu zavidim!!
kakva lepotica brate mili...
pre 10 godina
Koliko ljubomornih???
pre 10 godina
Sto je lepa
pre 10 godina
da je Milo tu mala bi pala, malci tu nemaju sta da traze
pre 10 godina
klajne šmekeru...
pre 10 godina
bas nas je to zanimalo
pre 10 godina
Девојко од милион долара, не причај са њим, набоди га...
pre 10 godina
sinisa mali izrazio saucesce hilari svonk zbog smrti kolege iz struke muhameda alija.
pre 10 godina
Zasto je ovo vest?
pre 10 godina
Meni nje zao. Garant joj prica kako ima 24 stana, fantome i ko zna jos sta. A kad se vrati ima da prica kako je imao seks sa njom, kako ju je u zdrav mozak kao i nas.
pre 10 godina
Објашњава јој да нема везе што је из Мале Моштанице.
pre 10 godina
mali, maskirane bande ti ruse grad, a ti u pariz gledas tenis.
pre 10 godina
a ona navija protiv Nola.
pre 10 godina
od posteno zaradjenih para? sve postenjacine...
pre 10 godina
Pokušava da joj uvali stan u Beogradu na vodi!
pre 10 godina
Sinisa Small...Radule vreme je!!
pre 10 godina
Peglaj Mali to. Pljuvacemo te svakako. Pa ako udaris recku, bićeš smeker i bolece te uvo za pljuvanje.
pre 10 godina
Uklapa se u mere stednje!
pre 10 godina
Nije imala srece sigurno je toliko smara da ne moze zena da gleda mec od njega!
pre 10 godina
Nije to on. Ukrali mu licnu kartu.
pre 10 godina
Mora da je sediste broj 24
pre 10 godina
Zasto li sam siguran da je otisao o nasem trosku?
pre 10 godina
Raspituje se za neki duplex na Beogradu na vodi!
pre 10 godina
Little Sin.
pre 10 godina
platila Sava mala.
pre 10 godina
Na slici joj šapuće kako je to samo njegovo prezime i nema veze sa ....
pre 10 godina
Znači Mali se nabacuje u ful kadru.
pre 10 godina
Hilari Mali
pre 10 godina
Galantno..
pre 10 godina
Samo kada bi znala pored koga sedi...
pre 10 godina
људи, морамо да скупљамо паре за градоначелника, дао целу плату за место поред Хилари. Није у реду да нам градоначелник гладује, мале су плате функционера, а зна се да је Синиша поштен.
pre 10 godina
lebe mekani
pre 10 godina
Nabacuje se Noletu a Mali pokusava da joj objasni kako je on taj pravi.
pre 10 godina
Novak gubi prvi set, ubacuje u drugu brzinu hahahaha
pre 10 godina
Jel moze neko da mu saopsti da ona nije devojka od milion dolara. :D
pre 10 godina
"Ajmo posle kod mene na gajbu, imam 24 stana u Bugarskoj..."
pre 10 godina
Ubeđuje je da privati ulogu u "Selo gori a baba se češlja"
pre 10 godina
Bolje da Hilary pripazi na novcanik.
pre 10 godina
Za jednog beskucnika, u dobrom je drudtvu!
pre 10 godina
greotica
pre 10 godina
ma bas ga briga,i mene kakav je politicar....
sarmiraj cicu Sinisa :D
pre 10 godina
Sportska vest dana !
pre 10 godina
Ma to čovek od plate odvojio...
pre 10 godina
Nije to Sinisa, bre, to sam ja!
pre 10 godina
Ne znam da li je on oženjen inače i nije tako loša kombinacija. Ona ima dosta godina nije udata a za njega je premija.
pre 10 godina
Ahahaha ahahaha sunce ti kalajisano!
pre 10 godina
PROZOR NOCAS MORA PASTI!!!!!
pre 10 godina
Nudi joj povoljno stanove u Bugarskoj..
pre 10 godina
trazi savete kako da poboljsa glumu,ovako izgleda kao da ga zabole za sve....
pre 10 godina
Otišao da obiđe pariske stanove...
pre 10 godina
On, on je tako mali, zašto si zbog njega ljut...?
pre 10 godina
Sta ovi dozivese, _ebo te bog!
pre 10 godina
slnisa će uvek biti mali
pre 10 godina
@panda
Mislim da pokusava nesto drugo da uvali :D
pre 10 godina
Od plate otišao u Pariz, kupio kartu za ložu u finalu, platio hotel. Mogao je i Vesića da povede.
pre 10 godina
Da li ga je sramota
pre 10 godina
Slina dosao da navija za Marija.
pre 10 godina
@ (baldhawk, 5. jun 2016 17:07)
Vest je zato sot je gradonacelnik, zato sto sedi u prestiznoj lozi (pogledaj koliko kosta mesto u finalu na tom mestu!), zato sto za put, smestaj i pomenutu kartu treba izdvojiti 10 nadprosecnih plata u Srbiji a on pored toga ima porodicu pa se postavlja pitanje odakle posto mu je plata jedini izvor prihoda a supruga nezaposlena??? Jasnije?
Zbog ovoga bi u recimo Svajcarskoj izbio skandal epskih razmera!
pre 10 godina
govori joj kako ima 24stana u bugarskoj i da ce joj dati 1 ako bude uradila ono sto ne treba
pre 10 godina
Umislio da je Vuk Jeremić
pre 10 godina
Jedino u srpskom jeziku postoji izraz "na ZAVIDNOM nivou". U ostalim jezicima je to postovanom, visokom, znacajnom itd. Mislite o tome....
pre 10 godina
Vodja spava u kasarni u Nisu da ne pravi troskove , a vidi ovog balvana :D NapreDNO
(aca, 05. jun 2016 16:39)
ahahhaahahahaha care :D
pre 10 godina
Bas je bomba ova Hilari.Nije ni lud ovaj Mali:]
pre 10 godina
Umro tenis
pre 10 godina
A ko je ovaj dugokosi pored njega?
pre 10 godina
@Genijalac aj ne lupaj,majke ti....
pre 10 godina
dok mu narod beograda gladuje on na račun istog tog naroda šeta po parizu a gde je ostala svita telohranitelji obezbeđenje itd.
pre 10 godina
Nisam znala da kada imate sediste pored nekoga da ste u njegovom drustvu.?
pre 10 godina
Vredjanje inteligencije. Prosvetnim radnicima se pustila prica kako im je povecana plata za 4%, pa smesno je, jer neko mora da izracuna da ako ti smanjim 10% pa ti "povećam" 10% nije isto, a naš dragi gradonačelnik Siniša Mali, kao i veliki karijerista gospodin Petrović sede u sektoru koji je jako skup.Srbijo zemljo seljaka, pa ne verujem kakva se priča prosipa, a gladni narod u istu veruje. Sramota, nema kraja iživljavanju političara nad jadnim narodom!!!!
pre 10 godina
tresni nam Vucicu jos 10 %,valja se
pre 10 godina
Razveden pa sad juri sojke :-D
pre 10 godina
али џаба, џаба... наш народ давно рекао, магарац у Беч, магарац из Беча.
pre 10 godina
crkni Vilanderu od MUKE....imamo najveceg svih vremena!!!!!!!!!!!
pre 10 godina
A mi da štedimo ???
pre 10 godina
Ima se moze se
pre 10 godina
Verovatno iznajmio neku kasarnu da prespava...
pre 10 godina
Ovo je fotomontaza
pre 10 godina
Devojka i Mali od milion dollara!
pre 10 godina
A bre Mali ti li si? Ma Ljudi zar vi verujete svojim ocima...
pre 10 godina
Lepo blago njemu
pre 10 godina
opaaa vidi malog...
pre 10 godina
Mere stednje..
pre 10 godina
Došao da traži repa za smor na vodi.
pre 10 godina
Vidi malog
pre 10 godina
bice maketa
pre 10 godina
Vidi ga mali...
pre 10 godina
Opa,bato!
pre 10 godina
DJB!
pre 10 godina
plati hotel ne brukaj se . gde ces je u kasarnu nema smisla.
pre 10 godina
Prodao jedan stan(najmanji), i otisao u provod!!! Jel vama neko kriv sto niste zaradili i kupili 24 stana!? A uostalom, dobice par stanova u ex "Sava mala"... Mali znak paznje... ali mali...
pre 10 godina
bas me zanima o cijem trosku je otputovao u pariz,
pre 10 godina
Niti su trećaci iz S. Karlovaca bili kod Cece u gostima niti je Mali bio u Parizu!
To izmišlja jedna plaćenička strana TV stanica...
pre 10 godina
Falsifikat! :)))
pre 10 godina
Lepi bogami, a tvoj Sef spava u kasarni u Nisu?!
pre 10 godina
A pricase svasta za prosle vlasti..MNOGO STE ISTI! (cak i gori)
pre 10 godina
Ala rade ovi ljudi sa vlasti! Covece on pauzu za rucak iskoristi da prezentuje bg na vodi investitorima na rg, a od 20h vec je na gradilistu!
pre 10 godina
Mozda jeste "MALI" , al kad se popne na novcanik "VIŠI" je od svih nas...
pre 10 godina
"To mi je prezime, znas, kum me nije bas voleo..."
pre 10 godina
... ne znate vi ko je Mr. S. Mali...a nece vam se ni reci...
pre 10 godina
fotomontaza
pre 10 godina
Opet mu neko ukrao identitet!!!
pre 10 godina
boze kolko je mali
pre 10 godina
Девојка вредна милион долара, и момак вредан више њих...
pre 10 godina
Razmisljam sta bi to moglo da poveze Malog i tenis....Da nije mozda reket??
pre 10 godina
Od lepljenja plakata do vip loze. Srbistan :/
pre 10 godina
Uozbiljite se, na mecu je tek onako usput.
Otisao je da pokupi iskustva u odbrani od poplava!
Spava u hostelu a otisao lastom, sedeo pored Mikija vozaca.
121 Komentari
Sortiraj po: