Fudbal 18

Subota, 27.04.2013.

16:27

Preokret OFK, 2. pobeda Smedereva

Odigrano je šest utakmica 25. kola Jelen Superlige, pobede su ostvarili Vojvodina, Rad, OFK Beograd i konačno Smederevo. Dva meča završena su bez pobednika.

Preokret OFK, 2. pobeda Smedereva IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

18 Komentari

Sortiraj po:

meraklija čovek

pre 11 godina

Mažić nije svirao čist penal za Radnički! Ceo stadion je video ruku ali on nije! A onda desetak minuta kasnije, svirao penal nakon sumnjivog faula. Sramota

Aristotel (takođe bio danas na Jugu)

U drugom poluvremenu u Nišu je igrač Radničkog sa rastojanja od samo 1 m pogodio loptom u ruku igrača OFK kome to nije bila namera. To nije bio ni šut već pokušaj dodavanja u prazno; da je prošla, lopta bi bila golmanova. Sudija je dobro procenio da nije za penal.
Na drugoj strani, napadač OFK u trku sa loptom sapleten sa leđa isprf gola = penal klasični.
I ja volim Radnički ali mi je istina draža.

MarconY

Sramota za sudiju Mazica sto je upropastio utakmicu Radnicki Nis - OFK BGD. Da dodje utakmica iz 1-2 sa onakvu igru. Ne sudi cist penal za Radnicki a jedva je cekao da neko padne u sesnesterac radnickog da bi sudio penal za Ofku. Strasno !!! Ako je on nas najbolji sudija nije ni cudo sto nam je ovakav fudbal. OFK je stvarno bio malo bolji, ali ovakvo sramno da pobede uz sudijsku pomoc to nema nigde samo kod nas. Mazicu ako ovako nastavis da sudis ne gine ti beton liga, mada iskreno nisi ni za tamo. Mozda mozes da ides u svoje selo da sudis medju ovce i ovnovi.
Za navijace svaka pohvala, na svakoj utakmici skoro pun stadion.

boban,nis

Posteno,OFK bio danas bolji,ali na 1-1 Mazic ne sudi cist penal za Radnicki ,a samo posle dva minuta ladno dosudi penal za OFK.
Nema smisla,ako nizbog cega drugog onda zbog deset hiljada ljudi koji su dosli da pozdrave devedeset godina postojanja Radnickog.Realno,nereseno.

PATRICK

SVAKA CAST RADU, IGRAJU ODLICAN FUDBAL SA STRASNO MLADOM EKIPOM,DOKAZ DA SA JAKOM OMLADINSKOM SKOLOM MOZE SE MNOGO POSTICI,AKO ZADRZE EKIPU SLEDECE SEZONE MOGU NA VRH

Mažić oštetio Radnički!

Nigde niste naveli koliko je ljudi bilo u Nišu! A to bi trebalo da bude prva vest! Jer nema ništa bolje za fudbal (pogotovo ovakav kao što je naš) nego kada dođe desetak hiljada ljudi na stadion. Svaka čast moje Nišlije! Pokazali ste kako se voli klub!