Fudbal 22

Subota, 28.01.2012.

16:18

Partizan raspucan na startu

Fudbaleri Partizana ostvarili su pobedu u prvoj proveri na pripremama u Izraelu. Savladali su ruskog drugoligaša SKA Energiju sa 4:2 (1:1).

Partizan raspucan na startu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

22 Komentari

Sortiraj po:

insajder

pre 12 godina

sve je isto samo njega nema !!! nema tecnih akcija , Ivanov busan ko sir, tri gola iz prekida i jedan iz ofsajda. A Ruje se smorile u drugom poluvremenu valjda nisu navikle na tolku vrucinu

balerine iz komsiluka da o'lade malo ;)

Hahaha koja euforija zbog pobede nad drugoligasem! Monti Pajton uživo!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Brzo se zaboravlja u kom cirkusu živite, 28. januar 2012 18:48)

dos'o robi da se zeta, ooovaj zeza na nasim vestima... :p

fortunato

Cestitke Grantu na prvoj pobedi. Jeste da je utakmica prijateljska i protivnik ne toliko atraktivan, ali se pobedi u zube ne gleda. Videcemo kako cemo izgledati protiv Makabija, koji je veoma ozbiljan i dobar tim. Mozda je protivnik suvise jak za drugu pripremnu utakmicu, ali ako hocemo rezultate i ponovo Ligu Sampiona, bolje da igramo jake utakmice i da trener moze da uvidi stvarnu jacinu tima. Punom parom u Ligu Sampiona!!!