Fudbal 7

Sreda, 07.04.2021.

12:50

Klop zamerio Brihu na suđenju, pecnuo i Real zbog "stadiona"

Mendažer Liverpula Jirgen Klop nije bio zadovoljan posle poraza njegove ekipe od Reala (3:1), u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

op

Samo se zanosi teorijama zavjere. Faula nad Maneom nije bilo, dok je cist crveni morao biti sviran igracu Atalante. Ali, ako je tebi lakse, ti vjeruj u zavjere citavog svijeta samo da Real pobedi. xaxa

jsx

Pa na Enfildu igraju mnogo bolje.
Pocinjem da mislim da Brih nije namestao Svajcarcima, on svaku utakmicu svira faul, samo ako je igrac ostao bez noge. Ja ga nikad ne bih angazovao jer mislim da treba kaznjavati svaki faul, ali ruku na srce, razumem da je nekome (pa i UEFI) atraktivnije da se mec ne prekida.
Sto se tice utakmice, rekao bih da je kriterijum, iako mi se ne svidja, bio ujednacen, i Real je mogao da dobije penal.

Ljudožderač!

"Jirgene, ovo što ti sada radiš takođe nije korektno", rekao je nemački sudija.

Rečju "takođe" priznao svoju nekorektnost!

op

kontakt vaskeza sa maneom je isti kao onaj real juventus kad je vaskez pao u 93em minutu i dosudjen penal i time su prosli. E sad, da real ima isti kriterijum kao druge ekipe, ono bi bio crveni za vaskeza i velika sansa za 1 1, a odmah posle toga je otislo na 2 0, bez obzira sto liverpul pojma nije imao. Mali detalji odlucuju prolaz u kup takmicenjima. I atalantu su eliminisali vec u prvom poluvremenu bezobraznim crvenim kartonom. I tako godinama i svi ostali velikani cute da je to sramota sporta. Lejkersi bi se postideli.