Na svečanosti održanoj u Sava centru mu je uručeno priznanje, a potom je govorio za medije.
"Sigurno da ovo priznanje laska jako puno. Naravno, dolazi od izbora igrača i trenera, dali su to poverenje meni, sigurno da prija, mada nisam u nekim godinama da me to nešto previše oduševljava jer mislim da svet ostaje na mlađima i da je tu bilo mlađih igrača koji su jako dobri i naša liga je napredovala i ima puno dobrih igrača. Lasko sigurno, hvala svima na poverenju", rekao je Ljajić.
Kada se vraćao u srpski fudbal ovo mu nije bilo na umu.
"Iskreno, nisam ni razmišljao o tome, ja sam nekih par puta rekao da o tome ne volim da pričam, hajde da pričamo na terenu i ceo život sam se bazirao samo na to i ta priznanja ako pružaš dobre partije na terenu, dolaze sama".
Ima i stvari koje bi promenio u svojoj karijeri.
"Ima dosta nekih stvari koje bih promenio, čovek ne sme da se zadovoljava nikada nekim stvarima i sigurno da je ovo podstrek za mene da moram više da radim i da nisam sve dao i nisam sve rekao i da mogu još bolje. Sigurno da ću raditi na sebi i pokušati da pružim što bolje partije".
Zatim je dobio pitanje vezano za vest da će zaigrati i košarku u rodnom gradu.
"To je jedan amaterski košarkaški klub u Novom Pazaru gde ja poznajem ljude koji drže klub, to su moji prijatelji i sigurno da je meni neka želja bila da se oprobam u tome, tako da je to u pitanju. Registrovan sam, videćemo kada ću naći slobodnog vremena da odigram i tu prvu zvaničnu utakmicu", poručio je Ljajić.
Marko Arnautović je sa Austrijom još ranije izborio izborio plasman na Mundijal, pa je u martovskom "prozoru" igrao dve prijateljske utakmice, ali i iskoristio priliku da poradi na marketingu.
Košarkaška NBA liga kaznila je Portland sa 100.000 dolara zbog nedozvoljenog kontakta koji je klub imao sa Jangom Hansenom u decembru 2023, dve godine pre nego što je kineski centar draftovan.
Lazar Kaličanin je potpisao ugovor sa MLS ligašem Šarlotom, a narednih šest meseci će kao pozajmljeni igrač Čukaričkog provesti u razvojnom timu Kraun Legasi.
Fudbaleri Srbije poraženi su od Španije (3:0) u prijateljskom meču koji je rivalu poslužio kao zagrevanje za Mundijal. "Orlova" tamo neće biti, ali je ovo bila idealana prilika za ozbiljan test kvaliteta našeg tima.
Legendarni golman Đanluiđi Bufon potvrdio je da je podneo ostavku na funkciju šefa delegacije nacionalnog tima, posle odlaska predsednika Saveza Gabrijele Gravina.
Kadeti Srbije nisu uspeli da obezbede plasman na Evropsko prvenstvo, ali su bili pravi kada je bilo najpotrebnije i kupili su sebi kartu za Mundijalito u Kataru.
Beograd će ovog četvrtka opet biti epicentar evroligaške košarke, jer kada se sastaju Crvena zvezda i Partizan, malo šta zanima ljubitelje ovog sporta kao duel večitih rivala.
Meč Srbije protiv Saudijske Arabije bio je u punom značenju te reči – provera, jer smo videli i dobre i loše stvari, a one će sigurno dati smernice za dalji razvoj plana selektora Veljka Paunovića.
Nova generacija Volkswagen Atlasa predstavljena je u SAD. Donosi značajan iskorak u odnosu na prethodnika, koji je često bio okarakterisan kao "prosečan" u segmentu.
Kompanija Kia zvanično je otpočela proizvodnju novog električnog modela EV2, čime je označen važan korak u strategiji elektrifikacije brenda na evropskom tlu.
Na sajmu automobila u Njujorku proglašeni su pobednici izbora World Car Awards. Među pobednicima su BMW, Hyundai i Lucid, dok je najveće iznenađenje stiglo u segmentu automobila visokih performansi.
Apple se nije baš proslavio sa Siri poslednjih godina - obećane funkcije su stalno odlagane, a ponuda je bila siromašna u odnosu na Google i Samsung. Međutim, stvari će se ubrzo promeniti.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar