Zvezda nije uspela da zadrži In Bom Hvanga, koji će se preseliti u redove Fejenorda.
Izvor: Mozzart Sport
Profimedia
U taboru Crvene zvezde se već razmišlja o zameni za Korejca koji je svojim fudbalskim kvalitetetima pravio razliku na terenu, zbog čega je u poslednjem periodu bio jedan od najboljih igrača u timu Vladana Milojevića.
Izbor je pao na Radeta Krunića za kog se razmatra da bi mogao da krene u suprotnom smeru, jer je Srbin koji nastupa za reprezentaciju Bosne i Hercegovine i ekipu Fenerbahčea nje u prvim planovima Žozea Murinja u ovoj sezoni., saznaje Mocart sport.
Krunić je svega tri minuta proveo na terenu od starta Superlige Turske, mada je veču ulogu imao u mečevima kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Lugana i Lila, gde je bio starter.
Rade je nekoliko puta isticao da je veliki navijač Crvene zvezde, pogotovo kada je sa ekipom Milana gostovao crveno-belima u sklopu Lige Evrope.
U slučaju dolaska na stadion Rajko Mitić, Krunić bi tako imao šansu da još jednom zaigra u Ligi šampiona što neće biti slučaj ako ostane u Fenerbahčeu.
Kunić iza sebe ima bogatu karijeru, počeo je u Sutjesci iz Foče, potom je otišao u ekipu Donjeg Srema, gde je izborio transfer u Veronu. Tamo se zadržao samo jednu sezonu, da bi onda se ponovo vratio u Srbiju, gde je zadužio opremu Borca iz Čačka. Iste godine je ponovo otišao u Italiju i to u ekipu Empolija, gde je doživeo pravu fudbalsku afirmaciju.
Dobre partije u timu Empolija su mu omogućile transfer u ekipu Milana za osam miliona evra, gde je ostao pet punih sezona.
Ove godine je prešao u Fenerbahče, čiji je i dalje član.
Porodica Đoković trenutno nema turnir u zvaničnom ATP kalendaru, ni u Beogradu ni u Atini, a poslednje izmene rasporeda dodatno su potvrdile loše vesti.
Vest koja se pojavila u azerbejdžanskim medijima o navodnom sukobu između Saša Ilić i njegovog igrača u Sumgajt izazvala je veliku pažnju, a sada se oglasio i nekadašnji kapiten Partizana.
Izraelski Hapoel iz Tel Aviva i francuski Pariz započeli su pregovore sa čelnicima Evrolige za dobijanje dugoročnih licenci, javio je renomirani košarkaški portal "Jurohups".
Fudbaler Rade Krunić i rukometašica Aleksandra Stamenić proglašeni su za najbolje sportiste Sportskog društva Crvena zvezda za 2025. godinu, dok su u konkurenciji klubova najbolji Mačevalački i Bokserski klub.
Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.
Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.
Davis Bertans je u nedavnom intervjuu za B92.sport prvi put javno ispričao kako ga je Dule naterao da nauči srpski jezik, ali i zašto je Vujoševićev "dril" bio jedinstvena priprema za sve životne i profesionalne izazove koji su usledili.
BYD širi i svoju mrežu ultra-brzih punjača, pa planira da u narednih godinu dana postavi 3.000 stanica širom Evrope, čime Denza dobija ozbiljnu podršku za borbu protiv evropskih premijum rivala.
Tehnički, prototip 782 je već tada koristio napred postavljen motor, uz pogon na prednje točkove, što je za Škodu u to vreme predstavljalo veliki iskorak.
Kina je predstavila kompaktno elektromagnetno oružje u obliku pištolja, dizajnirano da, po potrebi, onesposobi mete bez smrtnog ishoda, ili da oslobodi znatno veću silu.
Google je sa Play prodavnice uklonio popularnu igru Doki Doki Literature Club, jednu od najpoznatijih psiholoških horor avantura današnjice. Razlog je "način na koji igra prikazuje osetljive teme".
Od pametnih telefona, do preciznog oružja - satelitska navigacija je temelj savremenog života. Ali i ratovanja. Globalni navigacioni satelitski sistemi postali su nezamenljivi. Zato i jesu na meti.
Komentari 16
Pogledaj komentare Pošalji komentar