Seks skandal u engleskoj reprezentaciji, izbio haos
Porasle su tenzije unutar reprezentacije Engleske zbog Kajla Vokera, čime se naslađuju španski mediji.
Izvor: Marca
Nigel Keene / imago sportfotodienst / Profimedia
Voker je jedan od defanzivnih stubova "Gordof Albiona" na EURO, ali je u bazu reprezentacije doneo i svoj kontroverzni privatni život.
Engleski mediji prenose da su u uoči finala sa Španijom (nedelja, 21h) u Nemačku stigle supruga beka Mančester sitija Eni Kilner, ali i njegova bivša ljubavnica Lorin Gudman, sa kojom je imao paralelnu porodicu.
Tabloid "San" prenosi da je bezbednosna služba koja vodi računa o sigurnosti fudbalera Engleske u Nemačkoj dobila naredbu da drži Gudman "što dalje" od zone u kojoj su reprezentativci "Tri lava" i njihove porodice, kako bi se izbegli potencijalni incidenti.
England camp are 'fed up with Lauryn Goodman's off-pitch distractions' as insiders reveals why Annie Kilner looked 'frosty' during reunion with Kyle Walker after Euros win https://t.co/ErTWuYNDec
— Daily Mail Celebrity (@DailyMailCeleb) July 7, 2024
Vokerova supruga Kilner je u Nemačku stigla sa njihovo četvoro dece (Rian, Roman, Rejn i Rezon), ali je i Gudman povela jedno od dvoje dece koje ima sa Sitijevom zvezdom, čije slike je objavila na društvenim mrežama u dresu Engleske sa Vokerovim brojem 2 uz natpis "tata" na mestu prezimena.
"Lorin se gleda kao problematična, a Enina najveća noćna mora je da naiđe na nju. Bolo je priče da je Lorinino sedište udaljeno manje od 100 metara. Eni ne želi da ima bilo kakve veze sa njom", navodi Dejli mejl izjavu svog neimenovanog izvora.
REVEALED: The emotional reason Kyle Walker pays tribute to wife Annie Kilner and their four children before every England game as they cheer him on from the stands https://t.co/doZpMZOkyV
— Daily Mail Celebrity (@DailyMailCeleb) July 11, 2024
Voker se izvinio: "Bila je to spora smrt"
Voker se u januaru ove godine izvinio nakon što je otkriveno da je bio neveran svojoj ženi i osnovao paralelnu porodicu sa ljubavnicom.
Njegov privatni život, koji je već bio narušen skandalima o neverstvu, prostituciji, neprikladnom izlaganju tokom karijere, postao je udarna tema engleskih medija nakon što je njegova žena Eni najavila da su se rastali kada je čula da je dobio drugo dete sa ljubavnicom.
Voker je priznao "Sanu" da je doneo "grupe odluke i izbore" što mu je praktično uništilo brak.
"Ono što sam uradio je užasno i preuzimam puno odgovornost. Doneo sam glupe, budalaste odluke. Ne mogu ni da zamislim kroz šta je prošla Eni. Pokušao sam da je pitam, ali postoji bol. Čovek koji bi trebalo da je voli, da se brine o njoj i bude tu za nju, uradio joj je ovo. Moje akcije su izazvale bol kod toliko mnogo ljudi. Žao mi je jer ovo nije trebalo da se dogodi porodici", rekao je Voker.
NIS
Ovaj 34-godišnji fudbaler je priznao da je bio sebičan što nije rekao svojoj ženi, koju je nazvao "srodnom dušom", kada je bila trudna sa njihovim četvrtim detetom, da je dobio tajnog drugog sina.
"Bila je to spora smrt za mene i Eni", rekao je Voker.
Crvena zvezda je eliminisana iz kvalifikacija za Ligu šampiona, a posle veoma loše partije i poraza od Hapoela iz Ber Ševe (0:2), klub je najavio hitnu sednicu Upravnog odbora.
Frenki de Jong prekinuo je medijsku ćutnju i oštro odgovorio na brojne napise o svojim povredama, odnosu sa trenerom Barselone Hansijem Flikom i navodnom sukobu sa klupskom upravom.
Poslednji meč 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope odigran je dan posle uobičajenog termina, a u kom je Leh iz Poznanja eliminisao Ki Klaskvik duplom pobedom.
Crvena zvezda je eliminisana iz kvalifikacija za Ligu šampiona. Crveno-beli su u revanšu poraženi od Hapoela iz Ber Ševe sa 2:0, pa je izraelski tim posle dve utakmice slavio ukupnim rezultatom 3:0.
Predsednik FIFA Đani Infantino suočava se sa novim problemima pred izbore za četvrti mandat, pošto je Fudbalski savez Novog Zelanda odlučio da mu uskrati podršku.
Frenki de Jong prekinuo je medijsku ćutnju i oštro odgovorio na brojne napise o svojim povredama, odnosu sa trenerom Barselone Hansijem Flikom i navodnom sukobu sa klupskom upravom.
Ozbiljan klub, koji u poslednjih 10-15 godina ima kontinuitet igranja najvećih takmičenja. Ovu sezonu nisu počeli baš najsjajnije, sa tek dva boda u prva tri kola češkog prvenstva.
Drugi mandat u voljenom klubu Dejan Stanković završio je sa 24 pobede, tri remija i pet poraza. Kao glavni trener radio je još u Sampdoriji, Ferencvarošu i moskovskom Spartaku.
Možemo ovako unedogled i sada je kasno, bar za Ligu šampiona. Ostaje borba za Ligu Evrope. Nimalo lak protivnik, Viktorija Plzenj, u Beograd stiže već narednog četvrtka.
Policija je ostala zatečena kada je na telefonu fudbalera pronašla snimke vožnje BMW-a X3 M brzinom od čak 307 km/h. Zbog niza opasnih prekršaja završio je iza rešetaka na četiri godine.
Acura je predstavila atraktivni koncept Nexera Vision, sportski kupe sa futurističkim dizajnom. Ipak, ovaj model neće u proizvodnju – njegova uloga je da najavi izgled budućih SUV modela marke.
Požari su sve češći tokom leta, a vozači mogu da se nađu usred vatrene stihije. Evo kako da sprečite rizik od požara na vozilu i šta da uradite ako vas vatra zatekne na putu.
Godox C100 je neobična kompaktna kamera koja koristi poluprovidno kućište, omogućavajući korisniku da kadrira fotografiju dok istovremeno vidi šta se nalazi iza samog uređaja.
Xiaomi je predstavio HyperOS 4, unapređenu verziju svj operativnog sistema koja donosi mnoga unapređenja na polju trajanja baterije i bržeg rada samog uređaja.
Prema izveštajima analitičke kompanije, iPhone 18 Pro Max mogao bi da bude čak 300 dolara skuplji u odnosu na prethodnika, ali će imati isti osnovni skladišni kapacitet.
Komentari 12
Pogledaj komentare Pošalji komentar