Potom smo na obe strane gledali vrlo čvstu igru obe skandinavske ekipe i to je baš ono što očekuje Srbiju 25. juna u Minhenu.
Početkom drugog poluvremena je Danska bila u podređenom položaju, jer su Šveđani nizali napade na polovini rivala, ali se u jednom momentu domaćin oslobodio i krenuo po pobedu.
Danci su prebacili težište igre na polovinu Švedske, Hojlund je prednjačio u propuštenim šansama, da bi u 86. minutu dobili trenutak odluke.
Kristijan Eriksen je povukao napad, svi na stadionu su očekivali centaršut u kazneni prostor, ali je on poslao prelep šut u nebranjeni ugao i rešio ovu utakmicu.
Košarkaši Partizana savladali su u Užicu ekipu Slobode rezultatom 63:55 u četvrtfinalu Košarkaške lige Srbije, te tim trijumfom obezbedili prolaz u polufinale nacionalnog prvenstva.
Vest o dolasku novog trenera na klupu VK Novi Beograd od naredne sezone izazvala je veliku pažnju u regionu, posebno u Hrvatskoj. Kako je potvrđeno, ekipu će preuzeti iskusni stručnjak Zoran Bajić, koji je već postigao dogovor sa beogradskim klubom.
Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su minhenski Bajern rezulltatom 5:4, u prvom meču polufinala Lige šampiona koje nam je donelo najviše golova u toj fazi u istoriji takmičenja.
Košarkaši Crvene zvezde doživeli su debakl protiv Zlatibora u Čajetini u revanšu četvrtfinala Košarkaške lige Srbije, pošto su poraženi rezultatom 94:89.
U jeku slavlja posle povratka u Bundesligu reprezentativac BiH Nikola Katić setio se da "reternira" pojedinim nemačkim medijima na prebacivanja zbog previše korišćenja reči brate u svlačionici.
Vest o dolasku novog trenera na klupu VK Novi Beograd od naredne sezone izazvala je veliku pažnju u regionu, posebno u Hrvatskoj. Kako je potvrđeno, ekipu će preuzeti iskusni stručnjak Zoran Bajić, koji je već postigao dogovor sa beogradskim klubom.
Kineski proizvođač Jetour predstavio je neobičnu verziju SUV modela G700 koja može da plovi po vodi, a demonstracija na jezeru u blizini Pekinga privukla je veliku pažnju.
Nemačka automobilska industrija zatražila je hitnu deeskalaciju u sporu oko tarifa između SAD i EU, nakon što je Donald Tramp najavio da će sledeće nedelje povećati carine na evropske automobile.
Sem Altman je izjavio da je "pesimizam u vezi sa poslovima verovatno pogrešan na duge staze" i da OpenAI želi da gradi alate koji će pomagati ljudima, a ne da ih zamenjuju.
Skoro četiri od deset Italijana (38,1%) osetilo je potrebu da uradi "detoksikaciju" i da napravi pauzu od korišćenja društvenih mreža tako što će ih manje koristiti, obrisati nalog ili aplikaciju.
Komentari 22
Pogledaj komentare Pošalji komentar