Vlahović: "Ovo je realnost, kada vidimo koliko naši igrači igraju u klubovima..." VIDEO
Dušan Vlahović je nakon poraza od Albanije (0:1) i verovatnog oproštaja od Mundijala rekao da je rezultat u Leskovcu i u aktuelnim kvalifikacijama realnost za naš tim u ovom trenutku.
Da li se smirila glava, bilo je prvo pitanje za Vlahovića.
"Jeste... Nije lako, meni je ovo najteži poraz od kada sam u reprezentaciji. Mislim da i ostali momci osećaju isto, težak dan za nas, teško veče, nema šta drugo da se kaže... "
Atmosfera, kako ti se čini, kao da je bilo pozorište...
"Mi smo se fokusirali na teren, samo kada lopta nije u igri možeš malo da osetiš atmoseferu, ali kada igraš, kada si u fokusu retko kada čuješ nekog sa tribina... Mislim da smo trebali da pobedimo, da je bila utakmica koja mora da se pobedi po svaku cenu, ali nismo uspeli. Idemo u Andoru, sigurno će nam biti teško, biće ovo teško veče... Moramo da se oporavimo od utakmice, moramo da pobedimo Andoru".
Izvor: B92/FSS
Dve najbolje šanse su bile tvoje...
"Da, znam. Ja bih najviše voleo da sam dao gol, sigurno više od svih. Nisam uspeo, rekao sam to i u svlačionici, jako mi je žao, ja sam naravno želeo najbolje, u svakom slučaju nema šta puno da se kaže, ne treba da tražimo neki alibi bilo kakav... Teško je, teško da se priča, ali u svakom slučaju mislim da je trebalo da dam gol u prvom poluvremenu. Sve bi drugačije bilo, utakmica bi otišla u drugačiji tok, ali šta bi bilo kad bi bilo i to nikada nećemo znati. Na kraju smo izgubili".
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Generalno, ceo ambijent oko reprezentacije nije najnormalniji u poslednje vreme, koliko to utiče na vas, bilo je sledeće pitanje za napadača Juventusa.
"Dobro, nismo igrali dobro, nismo pobeđivali, desio nam se taj težak poraz protv Engleza i normalno je da su ljudi nezadovoljni. Mislim da je neka realnost i očito je tako. Ako pogledamo minutažu naših igrača tamo gde igramo ovo je realnost, ali idemo dalje, moramo se držati zajedno. Amsofera među nama je jako dobra, svi se međusobno poštujemo, imamo dobar kolektiv i treba da nastavimo ovim putem, biće sigurno još uspona i padova, jer ekipa nam je dosta mlada , ima novih momaka koji tek trebaju da uđu u sistem i da se naviknu na ambijent reprezentacije. Neće biti lako, ali borićemo se".
Kostić je rekao da ste jedni drugima u svlačionici rekli sve šta ste imali.
"Mislim da je najbolje da neke stvari koje su rečene u svlačionici ostanu u svlačionici, mada su to maltene iste stvari koje sam i vama rekao. Uvek polazim od sebe, tako je i sada, naravno da sam morao bolje ali šta je tu je, meni je najžalije, najteže... Idemo dalje, čeka nas nova utakmica za tri dana. U fudbalu se stvari brzo dešavaju, i kao što sam rekao moramo da sakupimo energiju, da se dobro odmorimo za Andoru jer nas pobeda i dalje drži u igri. Ne volim da se bavim kalkulacijama, ali moramo da probamo da učinimo sve što je do nas pa da vidimo da li će to biti dovoljno".
Ovog puta ćemo pokušati da podignemo jedan stepenik više u organizacionom smislu u odnosu na Evropsko prvenstvo 2016. godine koje je takođe bilo održano u Beogradskoj areni.
Britanski bokser Entoni Džošua nalazi se u stabilnom stanju pošto je u ponedeljak povređen u saobraćajnoj nesreći u Nigeriji u kojoj su poginule dve osobe, saopštio je promoter nekadašnjeg svetskog šampiona Edi Hern, preneo je AP.
Kazujoši Mijura, koji u februaru puni 59 godina i važi za najstarijeg profesionalnog fudbalera na svetu, potpisao je pozajmicu do juna sa japanskim trećeligašem Fukušimom junajted.
Srpski reprezentativni fudbal je u godini za nama napravio značaj, pa čak i tektonski zaokret. Ali, sa ozbiljnim kašnjenjem koje ćemo platiti gorčinom u grlu dok budemo gledali Mundijal bez "Orlova".
NBA liga pokušava da reši problem "tankovanja" sistema da ekipe namerno gube da bi imale što bolji pik na draftu, a čini se da predloženo rešenje stvara još veće probleme.
Agencija za bezbednost saobraćaja apeluje na sve učesnike u saobraćaju da tokom praznika donose odgovorne odluke, jer jedna pogrešna odluka može zauvek promeniti nečiji život.
Potražnja za veštačkom inteligencijom i data centrima dovela je do drastičnog rasta cena serverske memorije, pa danas pojedini DDR5 RAM kompleti koštaju koliko i luksuzni automobili.
Komentari 8
Pogledaj komentare Pošalji komentar