Sjajni golgeter je izneo očekivanja pred meč na stadionu Rajko Mitić.
"Biće teško sigurno. Igrao sam sa Spursima pre nekoliko godina, imam iskustvo. Da, ovde je teško igrati zbog atmosfere. Sutra će biti čak i gore, biće mnogo, potrudiće se da naprave teže nego što jeste jer je nacionalni tim. Velika utakmcia jer su kvalifikacije za Svetsko prvenstvo. Treba da budemo spremni, biće teško, ali igrali smo već ovakve utakmice i pobeđivali smo", rekao je Kejn i nastavio:
"Biće veliki korak u pravom smeru, naravno. Ako pogledamo grupu, ovo i Albanija gost je najteže, ali u ovom trenutku, ako pobedimo pravimo korak u pravom smeru. Oni takođe ako pobede su u sjajnoj poziciji. Ako odigramo kako treba, znamo da možemo. Biće teško, ali uživamo u izazovima, tako izgledaju kvalifikacije za najveći turnir na svetu i to je tako. Mislim da će biti teško, Srbija je dobar tim, oni će pokušati da nas pritisnu na terenu i učini sve da bude teško."
Prisetio se duela dve selekcije na Evropskom prvenstvu.
"Da, očekujemo sličnu utakmicu, bilo je teško na Euro prethodnog leta. Kontrolisali smo utakmicu dobro u prvom poluvremenu, ali u drugom smo mogli da budemo bolji. Srbija je bila dobra u posedu, mi smo se mučili da pritisnemo kako smo želeli. Sutra moramo da izađemo s mnogo energije, da stvorimo što teže uslove za njih, imaju dosta kvaliteta da nam naškode. Moramo da budemo agresivni. Ovo nije lako daleko od kuće da se dobije, ali mislim da možemo da ispariramo energijom i da pobedimo."
Pričao je o igračima Srbije, posebno o Mitroviću.
"Da, sjajne napadače imaju. Mitrović je igrao u Premijer ligi mnogo puta pored mene, odličan strelac, veoma je fizički teško njega da ispratimo. Igra dobro, pogotovo u šesnaetercu može da napravi čudo. Ko god da igra sutra, moraćemo da ga stopiramo, da ga branimo dobro u 16 metara. Nadam se da ćemo uspeti da imamo više loptu na njihovoj polovocini, ali ovo je opasan tim. Znamo od prošlog leta, gledali smo snimke, oni mogu biti opasni i treba da budemo spremni za to."
Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su minhenski Bajern rezulltatom 5:4, u prvom meču polufinala Lige šampiona koje nam je donelo najviše golova u toj fazi u istoriji takmičenja.
Teško je proceniti kako bi se istorija razvijala da se ovaj događaj nije dogodio, ali je gotovo izvesno da bi izgled svetskog tenisa bio znatno drugačiji.
Kiša ozbiljno preti trci za Veliku nagradu Majamija 2026. u Formuli 1, a prema prognozama sajta AccuWeather, na koji se mnogi timovi oslanjaju, u nedelju postoji 88% šanse za kišu i 53% šanse za grmljavinske oluje.
Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su minhenski Bajern rezulltatom 5:4, u prvom meču polufinala Lige šampiona koje nam je donelo najviše golova u toj fazi u istoriji takmičenja.
Tim Nikole Jokića bio je na pragu eliminacije, ali je pred svojim navijačima u "Bol areni" spremio pravi i snažan odgovor "vukovima", nakon tri poraza u nizu i već viđenog kraja sezone.
Priča Emilija De Lea još jednom potvrđuje koliko je Siniša Mihajlović ostavio dubok trag – ne samo u srpskom fudbalu, već i širom Evrope, kroz igrače, trenere i generacije koje je oblikovao.
Teško je proceniti kako bi se istorija razvijala da se ovaj događaj nije dogodio, ali je gotovo izvesno da bi izgled svetskog tenisa bio znatno drugačiji.
U poslednje vreme videli smo nekoliko suludih slučajeva vožnje u kontrasmeru na auto-putu. Pukovnik policije Dejan Stević objasnio je šta treba da radite ako se desi da vam ovakvo vozilo ide u susret.
Ranije ovog meseca, Activision je otkrio da će Piter Berg režirati predstojeći Call of Duty film. Od tog trenutka, međutim, javnost se malo više zainteresovala za neke njegove ranije izjave.
Američka hipersonična raketa Mračni orao ("Tamni orao", eng. "Dark Eagle") mogla bi da bude raspoređena na Bliski istok radi potencijalnog korišćenja protiv Irana. Kakvo je to oružje?
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar