Nova vest
Vesti 0

14.7.2025.

13:50

Nepogrešivi dobio prvog pobednika – navijač "plavaca" slavi duplu titulu

Fudbalski svet ima novog svetskog klupskog šampiona – Čelsi je u finalu FIFA Club World Cupa 2025. savladao PSŽ rezultatom 3:0 i zasluženo podigao trofej.

Autor:B92.sport

B92.sport
Nepogrešivi dobio prvog pobednika – navijač "plavaca" slavi duplu titulu
B92.sport

I dok igrači londonskog kluba slave na terenu, na B92.Sportu imamo i svog šampiona – pobednik igre Nepogrešivi je korisnik pod imenom Neko, sa timom "Chelsea" i ukupno 52 osvojena poena.

U simboličnom obrtu sudbine, dakle, jedini učesnik koji je verovao da Čelsi ide do kraja – i to još sa timom nazvanim "Chelsea" – postao je pobednik prvog izdanja igre.

Konačni poredak – Top 5:

  • Neko (Chelsea) – 52 poena
  • Aleksandar Marinović (Bambysboys) – 48
  • Mihajlo Pavlović (Oštra Kosa) – 47
  • Aleksandar Barbarez (Propalitet) – 45
  • Uroš Simić (Zumzum) – 45

Ono što ovaj trijumf čini još upečatljivijim jeste činjenica da je naš pobednik u finale ušao sa 36. mesta na tabeli, da bi se zahvaljujući jedinom tačnom izboru šampiona – upravo Čelsija – popeo pravo na tron.

Da sve bude zanimljivije, samo je još jedan takmičar prognozirao da će Čelsi uopšte stići do finala, dok su čak 50 učesnika verovali u PSŽ kao finalistu, a 33 njih prognoziralo da će Parižani osvojiti titulu.

Na kraju, "plavci" su nadigrali sve, i na terenu i u virtuelnom takmičenju.

Iako nijedan igrač nije pogodio sve faze turnira – što znači da ovog puta nismo dobili apsolutno Nepogrešivog – dobili smo njegovog prvog šampiona.

Hvala svima koji su učestvovali i vidimo se uskoro sa novim izazovima i novim prilikama za dokazivanje u potrazi za istinskim Nepogrešivim.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

1 d

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu