Nova vest
Logo
Fudbal 5

21.6.2025.

21:53

Albancu zbog tetovaže OVK propao transfer karijere

Albanski fudbaler Mirlind Daku zbog bizarnog razloga neće pojačati redove ekipe Zenita.

Autor:B92.sport

B92.sport
Albancu zbog tetovaže OVK propao transfer karijere
Profimedia

Čelnici kluba iz Sankt Peterburga odlučili da je bolje ne realizovati transfer Albanca u svoje redove i to zbog tetovaže koju ima Daku

Naime, radi se o tetovaži na kojoj je predstavljenčast komandanta takozvane "Oslobodičke vojske Kosova", Agima Ramadanija - Katane.

"Prema izveštajima tetovaža je bila značajan faktor zbog kojeg je rukovodstvo Zenita odlučilo da odustane od transfera, iako su detalji bili dogovoreni", piše pomenuti ruski sajt ne pozivajući se na izvore.

Daku je dospeo u žiću javnosti kada je posle utakmice na Evropskom prvenstvu protiv Hrvatske poveo pesmu koja je nosila niz uvreda na račun Srba i Makedonaca.

"Postoji srpska formacija u Zenitu - Drkušić, Eraković... Možda je to razumna odluka kluba da se transfer odloži. U nekom trenutku to bi moglo negativno da se odrazi na tim i zato je transfer propao. Druga stvar je zašto je Zenit uopšte razmišljao o transferu koji bi bio tempirana bomba za tim", rekao je Bijaletdinov.

Podeli:

loader

Komentari 5

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu